עמוד קודם.

פתרון ישראלי לתעלומה: כך נוצר הירח? ynet. מחקר העוסק באיך נוצר הירח הוא אינו מחקר ישראלי. אינו מחקר ישר-אל.

במבחן הזמן ברור שהיצירה המערבית בישראל היא זנב ליצירה באמריקה ואנגליא.

לא נכון ליהודים שחזרו לאדמה הזאת שהם גלו ממנה להיות זנב לזנבות האשכנזים.

ELIAS AVEC ABEER:

איך שאני רואה את הדבר אתם לא נסערים כמו שנסערתם כשקראתם את 1984 של ג'ורג' אורוול. יש כוחות מסוג זה שפועלים עליכם. קרה לכם משהו שגורם לכם לקבל את הדבר בעת הזאת ושמאוד נסערתם ממנו כשקראתם את 1984 בעת שקדמה לזאת. בדיוק כמו תהליך הווזלין, מישהוא פימפם לכם וזלין בשנים האלה וכך חדר משהו זר לתודעתכם שמקבל שליטה מסוג זה שלא הייתם מקבלים לפני שלושים שנה והיום כן.

בשורה התחתונה,

ברור לכל שאם חברות המפיקות אוצרות מהאדמה הזאת כמו חברות האשלג והגז והחברות המפיקות מי מעיינות , ישלמו יותר תמלוגים למדינה, הדבר לא יטיב עימי. ברור לכל שאם החברות המנהלות את קרנות הפנסיא יקחו פחות עמלות ניהול מהחוסכים לימי זקנה, הדבר לא יטיב עימי. גם אם אלה ש"סיפרו" מכספים אלה יחדלו לעשות זאת או יחזירו את הכסף שסיפרו, הדבר לא יטיב עימי. אז אין לי כבר בעיא לשתות מחברת נביעות שלא משלמים תמלוגים למדינה.

אתה יודע, אני אין לי ילדים,

יש מצב שאם היו החברות משלמות תמלוגים אז הכסף היה מגיע לילדים שלכם עם סל חינוך גדול יותר, או אולי שכר נכון יותר למלמדי ילדכם..

אותו הדבר עם עובדי הקבלן, ברור שהכסף שנותן עובד הקבלן לסוחר שהוא עובד דרכו ברכבת, או כשומר במוסדות בית המשפט בישראל, נכון לו יותר להגיע לילדי עובדי קבלן כח האדם.

אני מה כ’פת לי אני.. אני אין לי ילדים..

הדבר משיל מעלי את הדאגה לימים שיבואו אחרי שאלך מהעולם הזה, ממני לא יצא יורש למשך של העת הזאת.. בעת הזאת חוסר האכפתיות הזאת יעזור לי להיות נינוחה יותר.. להנות גם מדברים שלא אישרתי לעצמי להנות מהם מסיבות כאלה או אחרות.

יש מצב שאבוא לבקר בשופרסל, יותר נח לי אצל סרור, אולי אבוא לבקר על הדרך…לעתים יש מבצעי מחירים בשופר סל שכדאי…

זה לא מכתב פרידה,

אני לא רוצה לכתוב עוד בנושאים של צדק כלכלי חברתי אני כבר לא בעלת עניין כמו שאומרים, אין לי מניות בעסק כמו שאומרים..

אני יותר בעניין של להנות מיופיה של הבריאה לפני שאלך מהעולם הזה.

תראה,

אני שילמתי ביטוח לאומי לפי 10,000  בחודש פלוס מינוס כמו שאומרים,  למה אני צריכה לקבל שכר בעבור נכות- אובדן כושר עבודה מאה אחוז לצמיתות, בשוק עבודה שמבקש שנהיה עבדים לשולטים עליו (יש לי סכיזו, אתה יודע..).. ואשה ששילמה לפי 5000 מקבלת אותו הדבר כמוני.

מה זה, קומוניזם סטליניסטי פה.

מזמן היתה פרסטרוייקה מר ביבי.

זה לא הגון שאתה מוריד איש או אשה ברמה הכלכלית במקרה ו… ושילמנו למקרה ו.. כדי לא להיות תלויים בחסדים. כדי לא להיות שבויים במקרה ו.. כדי שלא ניפול אם ניפול..

.

ותדע לך, עשיתי צבא. TLV GEFEN לא עשה צבא.

הוא שם עליכם זיין..

בעניין חוק העמותות- כפי שאתה יכול לראות, אני לא נתמכת על ידי עמותות.

תחשוב,

אחרי שאשרת את  CHALRLIE HABDO  ואמרת שאתה  CHARLIE HEBDO, מה הבעיא'שך איתי..

אך,

תראה,

וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים נַעֲשֶׂה אָדָם בְּצַלְמֵנוּ כִּדְמוּתֵנוּ וְיִרְדּוּ בִדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם וּבַבְּהֵמָה וּבְכָל הָאָרֶץ וּבְכָל הָרֶמֶשׂ הָרֹמֵשׂ עַל הָאָרֶץ: וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת הָאָדָם בְּצַלְמוֹ בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ זָכָר וּנְקֵבָה בָּרָא אֹתָם: וַיְבָרֶךְ אֹתָם אֱלֹהִים וַיֹּאמֶר לָהֶם אֱלֹהִים פְּרוּ וּרְבוּ וּמִלְאוּ אֶת הָאָרֶץ וְכִבְשֻׁהָ וּרְדוּ בִּדְגַת הַיָּם וּבְעוֹף הַשָּׁמַיִם וּבְכָל חַיָּה הָרֹמֶשֶׂת עַל הָאָרֶץ: וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים הִנֵּה נָתַתִּי לָכֶם אֶת כָּל עֵשֶׂב זֹרֵעַ זֶרַע אֲשֶׁר עַל פְּנֵי כָל הָאָרֶץ וְאֶת כָּל הָעֵץ אֲשֶׁר בּוֹ פְרִי עֵץ זֹרֵעַ זָרַע לָכֶם יִהְיֶה לְאָכְלָה: וּלְכָל חַיַּת הָאָרֶץ וּלְכָל עוֹף הַשָּׁמַיִם וּלְכֹל רוֹמֵשׂ עַל הָאָרֶץ אֲשֶׁר בּוֹ נֶפֶשׁ חַיָּה אֶת כָּל יֶרֶק עֵשֶׂב לְאָכְלָה וַיְהִי כֵן: בראשית.

בורא עולם יעד את האדם למשול גם בחיה.. ומראות עיני האדם לא מושל טוב גם בחיה גם בבהמה….

כִּי לִפְנֵי הַיָּמִים הָהֵם שְׂכַר הָאָדָם לֹא נִהְיָה וּשְׂכַר הַבְּהֵמָה אֵינֶנָּה וְלַיּוֹצֵא וְלַבָּא אֵין שָׁלוֹם מִן הַצָּר וַאֲשַׁלַּח אֶת כָּל הָאָדָם אִישׁ בְּרֵעֵהוּ: זכריה.

די מעניין שהפושע האשכנזי ורמוס שהריץ מניות בבורסה, לא נדרש להציג תעודת יושר בעת קבלת רשיון עסק למסחר בבורסה שהקים לאחר פרשת פסגות. הוא גם לא ישב בכלא, הוא שילם מהכספים שפסגות עשתה מההרצה כופר 500 אלף לאחר שקיבל בעבור פועלו למען בעלי פסגות -70 מליון פיצויים.

אני טוענת שהפיצויים שקיבל ורמוס הם הוכרת תודה שהוא ושמו עמדו למשפט ולא בעלי פסגות.

"שוא חומה אצור לך"- אלתרמן.

כדי שתבינו עד כמה הפשע של ורמוס גדול, כעשר חברות שולטות על מחזור הבורסה. פסגות אייפקס מאנגליא היא חלק מהחברות האלה.

עבריינים קלאסים.

עד סוף השנה תוכניות רדיו זמן השלום יהיו תוכניות HIKAYAT EL JDAD מהנראות ב- ANGHAMI ו- YANDEX אם התכווננות ליותר מאזור UZBEK ו- TURKIA ו- PHALESTIN.

אם ירצה הבורא.

רדיו זמן השלום- HIKAYAT EL JDAD- MOONLIGHT MELODY.

רדיו זמן השלום- HIKAYAT EL JDAD- LONLINESS.

רדיו זמן השלום- HIKAYAT EL JDAD- ENTA OMRI.

ברור לי ולכם שאם פיירוז תבוא לארץ צריך לעשות את ההופעה בפארק הירקון.

אם אמר דיאב יבוא לארץ צריך לעשות את ההופעה בקיסריא.

אם ג’ורג’ ווסוף יבוא לארץ צריך לעשות את ההופעה ביד אליהו.

אם סועאד מאסי תבוא לארץ צריך ההופעה בהיכל התרבות.

כך שברור לי ולך שאפשר לעשות הסכם שלום.

HIKAYAT EL JDAD- MOONLIGHT MELODY- peacetimeradio- anghami version.

 

די מעניין שהעוגב נחשב כלי נוצרי. כלי שמזוהה עם התפילה הנוצרית.

העוגב הוא כלי יהודי שננטש.. יהיה נחמד מאוד אם יחזור העוגב לבית הכנסת.

הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ: הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ: הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר: הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב: הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה: כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ: תהלים.

.

:RUSKI-SECOND-MOOVMENT-CLASIC-OPERA-and-CLASSA

יְ֭בָרֵךְ יִרְאֵ֣י יְהוָ֑ה..

peacetimeradio- podcast in anghami.

ניתן להגיע ל- PODCAST דרך מנוע המציאות, לכתוב MICHAL COHEN ו בעמודה של PEOPLE, ניתן למצוא את כל החברות ב- ANGHAMI בשם MICHAL COHEN.

כפי שניתן לראות יש הרבה תושבי ישראל שחברים ב- ANGHAMI..  כמו שיש הרבה ערבים שחברים ב- facebook וב- YOUTUBE, G MAIL ו GOOGLE..

ברור לי ולך שצוקרברג ישראלי, אם הוא לא חלק מישראל הוא לא יכול להיות יהודי , להזכירך, יהודה הוא מזרע ישראל.

אין מלחמות בין ערבים ליהודים באינטרנט.

לנוחיות המאזינים סדרתי את ה- PODCAST לפי ערוצי תוכניות ונושא.

לגבי מחיר גראס.

התוצר החקלאי הכי קרוב אליו הוא ה- INSTENT COFFEE.

הקפה הנמס הוא מגידולי פולי הקפה שהוחל עליהם תהליך של קליה ויבוש וכל הוצאות השיווק הידועות.

ברור לכל שיצרניות קפה נמס מרויחות הרבה כסף.

קפה נמס נמכר בכ- 10 שקלים למאה גרם.

זה מחיר השוק הנכון לגראס.

אפילו פחות כי תהליך העיבוד של פולי הקפה מורכב יותר ויקר יותר.

שוק הגראס הוא אינו שוק מסחרי פתוח וחופשי בישראל והסחר בו בשוק שאינו ממסד מדינה הוא אינו חוקי ובשל כך מחיר תוצרת החקלאים  אינו תלוי חוקי מסחר מקובלים כמו השפעות על המחיר מסיבות של היצע וביקוש, עונתיות  ופגות תוקף וכו'  …

זאת אומרת שיש ריווחי יתר של משווקי הגראס. קופות החולים והחממות מרוויחות ריווחי יתר משיווק גראס.

יש להורות לשר הכלכלה לבחון את מחיר הקנאביס הרפואי ולהטיל פיקוח מחירים לסחורה הנמכרת לקופות החולים, וזאת גם בשל היות הגראס הרפואי חלק מסל התרופות.

ביכורי החודש התשיעי והעשירי בשנת שבעים ואחת לקוממיות העם היהודי בארצו.

שמעתי שעוד בכיר מת ויש מצב למלחמה. גם במקרה זה אני אומרת למבקשים לנקום את מות הבכיר, שהמשוואה היא- הרגו לך בכיר, תהרוג בכיר. אל תערבו את העמים בעניין הזה.

.

תראה גם הפלסטינאים הוכיחו שיש להם יכולות בתחום החיסולים כשחיסלו את גנדי.
אם הפלסטינאים יכולים, גם אתה יכול.

מחברת כתיבה- חודש עשתי עשר בשנת שבעים ואחת.

דישון דישן דשן ודשן ולוטן.

YOU CAN DO IT.

וִיהוֹשֻׁ֨עַ וְכָֽליִשְׂרָאֵ֜ל רָא֗וּ כִּֽילָכַ֤ד הָֽאֹרֵב֙ אֶתהָעִ֔יר וְכִ֥י עָלָ֖ה עֲשַׁ֣ן הָעִ֑יר וַיָּשֻׁ֕בוּ וַיַּכּ֖וּ אֶתאַנְשֵׁ֥י הָעָֽי: וְאֵ֨לֶּה יָצְא֤וּ מִןהָעִיר֙ לִקְרָאתָ֔ם וַיִּֽהְי֤וּ לְיִשְׂרָאֵל֙ בַּתָּ֔וֶךְ אֵ֥לֶּה מִזֶּ֖ה וְאֵ֣לֶּה מִזֶּ֑ה וַיַּכּ֣וּ אוֹתָ֔ם עַדבִּלְתִּ֥י הִשְׁאִֽירל֖וֹ שָׂרִ֥יד וּפָלִֽיט: וְאֶתמֶ֥לֶךְ הָעַ֖י תָּ֣פְשׂוּ חָ֑י וַיַּקְרִ֥בוּ אֹת֖וֹ אֶליְהוֹשֻֽׁעַ: פרשת עַ֣ם הַמִּלְחָמָ֔ה.

בהמשך..

וַיִּשְׂרֹ֥ף יְהוֹשֻׁ֖עַ אֶתהָעָ֑י וַיְשִׂימֶ֤הָ תֵּלעוֹלָם֙ שְׁמָמָ֔ה עַ֖ד הַיּ֥וֹם הַזֶּֽה: וְאֶתמֶ֧לֶךְ הָעַ֛י תָּלָ֥ה עַלהָעֵ֖ץ- פרשת עַ֣ם הַמִּלְחָמָ֔ה.

וַיֻּגַּ֖ד לִיהוֹשֻׁ֣עַ לֵאמֹ֑ר נִמְצְאוּ֙ חֲמֵ֣שֶׁת הַמְּלָכִ֔ים נֶחְבְּאִ֥ים בַּמְּעָרָ֖ה בְּמַקֵּדָֽהוַיֹּ֣אמֶר יְהוֹשֻׁ֔עַ גֹּ֛לּוּ אֲבָנִ֥ים גְּדֹל֖וֹת אֶלפִּ֣י הַמְּעָרָ֑ה וְהַפְקִ֧ידוּ עָלֶ֛יהָ אֲנָשִׁ֖ים לְשָׁמְרָֽם: וְאַתֶּם֙ אַֽלתַּעֲמֹ֔דוּ רִדְפוּ֙ אַחֲרֵ֣י אֹֽיְבֵיכֶ֔ם וְזִנַּבְתֶּ֖ם אוֹתָ֑ם אַֽלתִּתְּנ֗וּם לָבוֹא֙ אֶלעָ֣רֵיהֶ֔ם כִּ֧י נְתָנָ֛ם יְהוָ֥ה אֱלֹהֵיכֶ֖ם בְּיֶדְכֶֽם: פרשת עַ֣ם הַמִּלְחָמָ֔ה.

וְאַתֶּם֙ אַֽלתַּעֲמֹ֔דוּ רִדְפוּ֙ אַחֲרֵ֣י אֹֽיְבֵיכֶ֔ם

 וַיְהִי֩ כְּכַלּ֨וֹת יְהוֹשֻׁ֜עַ וּבְנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֗ל לְהַכּוֹתָ֛ם מַכָּ֥ה גְדוֹלָֽהמְאֹ֖ד עַדתֻּמָּ֑ם וְהַשְּׂרִידִים֙ שָׂרְד֣וּ מֵהֶ֔ם וַיָּבֹ֖אוּ אֶלעָרֵ֥י הַמִּבְצָֽר:-

וַיֹּ֣אמֶר יְהוֹשֻׁ֔עַ פִּתְח֖וּ אֶתפִּ֣י הַמְּעָרָ֑ה וְהוֹצִ֣יאוּ אֵלַ֗י אֶתחֲמֵ֛שֶׁת הַמְּלָכִ֥ים הָאֵ֖לֶּה מִןהַמְּעָרָֽה:

 וַיַּכֵּ֨ם יְהוֹשֻׁ֤עַ אַֽחֲרֵיכֵן֙ וַיְמִיתֵ֔ם וַיִּתְלֵ֕ם עַ֖ל חֲמִשָּׁ֣ה עֵצִ֑ים וַיִּֽהְי֛וּ תְּלוּיִ֥ם עַלהָעֵצִ֖ים עַדהָעָֽרֶב:

לימודי החודש העשתי עשר בשנת השבעים ואחת- תוכנית לימוד.

חֲבַקּ֖וּק- מְנֻקָּד עִם טָעָמֵי מִקְרָא- ללא חלוקה לפרשות- בעריכה ולמידה.

ותדעו לכם שהארגנטינאים לא מבינים בבשר ולא יודעים לאכול בשר.
לא אוכלים סטייק עם רוטב. סטייק אוכלים AS IS.. מותר להוסיף רק מלח. אסור להוסיף פלפל.
אותו הדבר עם הדגים, אתה לא בא לאכול עשבי תיבול שאתה אוכל דג. עשבי התיבול משתלטים על הטעם ועם עשבי תיבול כל דג שאתה אוכל נהיה לו אותו טעם.
דג אוכלים עם מלח ולימון.
שיהיה ברור.
תהלים ל- פרשת וְזֹ֣את הַבְּרָכָ֗ה. יהושע-  פרשת אַחֲרֵ֛י מ֥וֹת מֹשֶׁ֖ה. יהושע- כָּל–אֲשֶׁ֥ר תִּשְׁלָחֵ֖נוּ נֵלֵֽךְ: -פרשת אַחֲרֵ֛י מ֥וֹת מֹשֶׁ֖ה. תהלים לפרשת- רָחָ֖ב. יהושע פרשת רחב- כַּאֲשֶׁ֥ר הָיִ֛יתִי עִם–מֹשֶׁ֖ה אֶהְיֶ֥ה עִמָּֽךְ:  יהושע פרשת רחב- טוּב הָאָרֶץ:  יהושע- פרשת רָחָ֖ב. תהלים לפרשת- רָחָ֖ב- לימודים ביחידה אחת.

הסבר.

אם תטגן דג או בשר עם תבלינים ותעשה דג או בשר על האש גם ללא תבלינים, תוכל לדעת שיש הבדל בסיסי בין טעם של דג או בשר על האש לדג או בשר שטוגן על המחבת.

משמע עשיית הבשר על אש נותנת לו טעם, וזה טעם שאתה מדכא שאתה מוסיף עשבי תיבול לדגים ורטבים לבשר.

עשבי התיבול גם פוגעים בטעם הבסיסי של הדג כך שלעתים אין הבדל בין הטעמים של סוגי הדגים כשמשתמשים באותם עשבי תיבול, כך שלא משנה איזה דג אתה אוכל, עשבי התיבול המוספים לדג לפני צלייתו מטעמים כל דג באותו טעם . אותו הדבר עם רטבים לבשר. אם תשים את אותם רטבים לסטייק וצלעות כבש הטעם החזק של הרטבים ידכא את הבדלת הטעם בין סוגי הבשר.

נקודה למחשבה-

יש הבדל בין הטעם של האבטיח לפני קירורו ולאחר קירורו, אבטיח לפני קירור יותר טעים וטעמו חזק יותר, משמע, הקור של הפרי מדכא את חוש הטעם או פוגם בטעם הפרי. זאת אומרת שיש לשים מידה גדולה יותר של תוספי טעם למזון למאכלים שנוהגים לאכול אותם קרים. יש משקאות מתוקים שאנשים שאוהבים מתוק מתוק יאהבו את טעמם לפני הקירור מטעמם אחרי הקירור.

לימודי החודש העשירי בשנת שבעים ואחת לקוממיות העם היהודי בארצו.

לימודים מספר דברים בשנת שבעים ואחת לקוממיות העם היהודי בארצו.

לימודים מספר זכריה בשנת שבעים ואחת- מעודכן.

BORIM- בור בעברית.– TZEPERATIST.

תראה,
הבעלים של מאפיית אנג'ל, ישב בכלא ושילם כופר בעבור חיטאו.
ורמוס שילם כופר כמכיר בחיטאו אך לא ישב בכלא.
הבעלים של מאפיית אנג'ל שילם את הכופר מכספו.
ורמוס שילם את הכופר מהפיצויים שקיבל מפסגות מכספי הפנסיא שלכם.
הבעלים של מאפיית אנג'ל נשא בעול חטאיו.
ורמוס לא.
אין צורך להזכיר עוון לבעלים של מאפיית אנג'ל.

אֵלֶּה אַלּוּפֵי בְנֵֽי עֵשָׂו בְּנֵי אֱלִיפַז בְּכוֹר עֵשָׂו אַלּוּף תֵּימָן אַלּוּף אוֹמָר אַלּוּף צְפוֹ אַלּוּף קְנַֽז: בראשית.

יש ימים בעת הזאת שאתה שולף PHOTO של גנץ אלוף תימן במדים כי אתה יודע שמבחינה בטחונית אדם שמבקש להבחר המציג את עצמו בימיו עם מדים אז הוא מוכר כמו שאומרים, אם תשים PHTO של ביבי בימיו בסיירת גנץ נופל. בסך הכל דור ה- T1000 ו- T 2000 לא מצליח לייצר את עצמו כ"אחד משלנו". אולי התקלה נובעת מהסיבה שהשתמשת בייצור החדש בפיברגלאס ולא נרוסטה..  הם סוסיתא שאתה מבקש שהעם יחשוב שהם מרצדס.. ואני אומרת שתוך שתי דקות הגמל גומר אותם.

שליחות קטלנית-4.

השלום עם מצרים שהחל כשלום בין עמים הוסב לשלום בין עשירים בעת שהעם המיצרי שרף דגלי ישראל, מובראק וסלאם עשו עסקים עם מימן ופרס . בסוף הרומן של מימן וסאלם , מימן עשה תספורת של כ-מליארד שקל בעקבות קריסת עסקיו עם סאלם לאחר האביב המצרי. מימן עשה את התספורת כשישנתם, שילדכם נלחמו בצוק איתן.

Eddie Skoller-Zambra.

בשורה התחתונה אם מראים ב- CINEMA BAIRUT את הסרט של של ההומואים החיילים עם מדי ה- ב’ והעוזי והמאג מזדיינים בחרמון, כל לבנון צוחקת.

אני טוענת שהצנזורה הצבאית צריכה לתת הוראה לגנוז את הסרט.. ולגרש את ההומואים מהצבא.

“הרתעה היא מדיניות אסטרטגית שנועדה למנוע מאויב או מיריב מלבצע פעולה מסוימת, באמצעות איתות שהתגובה על הפעולה תביא ליריב נזק הגדול מתועלתה. ” wikipedia.

תראה כל המדינה צחקה על פרץ שנסראללה נקנק את הצבא  במלחמת לבנון השנית, בעת שפרץ היה שר בטחון וחלוץ הרמטכ"ל.

חשוב שנזכור שגנץ לא הצליח להכניע את החמאס במשך חמישים יום משטח שהצבא כבש בשישה ימים מצבאות גדולים. החמאס הוא ארגון מחבלים עם חילים עם תושיה שהצליחו להשבית את הארץ במשך חמישים יום.

אז מה אתם שמים את גנץ וההומואים שלו כמר בטחון. הוא אפס עריץ עם הליצים ההומואים שלו. 

ותזכרו שהטייקונים ניתקו את הטלפון לחילים עניים בגלל שלא יצאו לעבוד בזמן מלחמת צוק איתן כי במלחמה אין חופשות, ולא היה להם כסף לשלם את חשבון הטלפון. וזה היה בעת שגנץ היה רמטכ"ל, ולפיד שדרש שיוויון בנטל היה שר אוצר ובנט היה שר הכלכלה שהתנגד לחוק העסקה ישירה והתגאה שהוא נתן את ההוראה לתקוף במנהרות.

רמטכ"ל עם עיתוד להנהגה ארצית היה מנהיג שכר מינימום לחילים עניים. ברור שרמטכ"ל מסוגו של גנץ לא אמון להיות מנהיג בישראל.

כמו אשכנזי.

האנשים האלה הם SOLDIER OF FORTUNE.

אם צהל מחסל בכיר, אז גם החמאס צריך לחסל בכיר מצהל או מנהיג ממוסדות המדינה.

לא הגון שתפתח מלחמה, שימותו בה גם ילדים פלסטינאים וגם ילדי ישראל. ברור לחמאס שהם יפגעו בצה"ל יותר חזק אם הם יורידו בכיר בתגובה, כמו שהורידו את גנדי.

הם יודעים לעשות זאת.

עין תחת עין שן תחת שן.

חמאס,

צה"ל הרג בכיר שלך, תהרוג בכיר מצה"ל.

בתגובה תורידו את כוכבי. את בנט, גנץ …

תנו גם לילדי ישראל וגם לילדי פלסטין לגדול בשקט.

"כֵּן יֹאבְדוּ כָל אוֹיְבֶיךָ יְהוָה וְאֹהֲבָיו כְּצֵאת הַשֶּׁמֶשׁ בִּגְבֻרָתוֹ וַתִּשְׁקֹט הָאָרֶץ אַרְבָּעִים שָׁנָה:" שופטים.

צריך לאמר דברים לזכותו של חמאס שהם לא נענו עד כה להתגרויות של הצבא משטח ישראל, הפיגוע בקצין הפלסטינאי לאחר שלאורך זמן חמאס לא מגיב להתגרויות מלמד שהצבא מתעקש שתהיה מלחמה ללא כל סיבה.

חשוב שחמאס ימשיך בדרך זאת, הוא חושף את השולטים בישראל כשונאי שלום ודורשי מלחמה- GHANI CHARB.

זאת לא ציפי שביט:

זה לא רביד כחלני:

בשורה התחתונה ביבי מיצה את היכולת להעביר להם… בתחילת דרכו גם ביבי היה נקי בתודעתכם במבחינת המהלכים הכלכליים שהוא הציע לאחר מפאי….. לבא אחריו שיהיה הנקי בעינכם תהיה היכולת להחיל מהלכים כלכליים משמעותיים במשמעות שאתם תהיו רדומים שוב..  הוא יציע ההפך מביבי בדיוק כמו שביבי הציע ההפך ממפאי.. זאת אומרת שבעינכם בעת הזאת, ביבי של היום הוא כמו מפאי..
בשורה התחתונה..הוא העביר כמו שמפאי העבירה להם.. והוא יעביר להם.. ישחרר את הזרמת ההון מהמדינה לעטיני הטייקונים.. יש סתימה חלקית מהצינור מהסניף המרכזי..  תשובה מתקשה “להעביר מהלכים” חופ’ש כמו שאומרים…

ילקוט. מיצוי היכולת להעביר להם…כִּי שָׂכָר הוּא לָכֶם חֵלֶף עֲבֹדַתְכֶם בְּאֹהֶל מוֹעֵד: 

עידן עופר שולט על ים המלח. מקבל הקלות במס, ומשלם בעבור אוצרות המלח תמלוגים נמוכים, עידן עופר מקבל מענקים מקופת האוצר.
ברור שאין קשר בין עידן עופר לעבודת הכהן, אתם יודעים, מעבירים וככה… חופ'ש…
משפט המלך.
והרווחים שהוא עושה מברית המלח שהוא עשה עם ויקטור מדינה ובייגה שוחט, לא משמשים למען יהיה טרף בביתו..
המעשר והתרומה הם למען יהיה טרף בבית הבורא.
כֹּל תְּרוּמֹת הַקֳּדָשִׁים אֲשֶׁר יָרִימוּ בְנֵֽי יִשְׂרָאֵל לַֽיהֹוָה נָתַתִּֽי לְךָ וּלְבָנֶיךָ וְלִבְנֹתֶיךָ אִתְּךָ לְחָק עוֹלָם בְּרִית מֶלַח עוֹלָם הִוא לִפְנֵי יְהֹוָה לְךָ וּֽלְזַרְעֲךָ אִתָּֽךְ: במדבר.
הָבִיאוּ אֶת כָּל הַמַּעֲשֵׂר אֶל בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת אִם לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד בְּלִי דָי: מלאכי.
אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: אֱלֹהִים מוֹשִׁיב יְחִידִים בַּיְתָה מוֹצִיא אֲסִירִים בַּכּוֹשָׁרוֹת אַךְ סוֹרֲרִים שָׁכְנוּ צְחִיחָה: תהלים.
אני מקווה שהעם מבין שמכירה מלאה של ים המלח לפוטאש וויתור על מה שקראו לו מניית זהב על ים המלח שהמדינה שומרת לעצמה הוא הסבת ברית המלח מכהני שבט הלוי לשאינם כהנים משבט הלוי על כל מה שמשתמע מכך. יש כהני פרעה, כהני מדין, לא כל כהן הוא כהן משבט הלוי.
אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ: תהלים.

רחוב בשכונות עוני על שם מנהיג אשכנזי, כשימת לעג לעד לשם של האשכנזי. העיר הדרומית.

אני טוענת שצריך להעמיד לדין צבאי את הצבא על שקיבל את יאיר לפיד  שלא כחוק לשרת בעתון במחנה. זאת עברה פלילית לכל דבר שמדובר במוסד מדינה. בעסק פרטי שבעל העסק יעשה מה שהוא רוצה. יאיר לפיד לא בא במשפט על הדבר.  נלעג הדבר שהאדם שדורש שיוויון השתמט משרות קרבי, למרות שהוא מתאגרף, ונהגו בו כעליון שקיבלו אותו לעתון במחנה ללא תעודת בגרות למרות שתעודת בגרות היא תנאי סף להתקבל לעתון במחנה.

הגדי, האיל, העגל, הפר, העוף, האפרוח, הביצה והחלב. אתה ודוד שלך כבר לא ” גדיים”, גדלתם להיות פרים, אפשר לבשל אתכם בחלב אמכם… שורשים. העיר הדרומית.

וְהִנֵּ֣ה קַמְתֶּ֗ם תַּ֚חַת אֲבֹ֣תֵיכֶ֔ם תַּרְבּ֖וּת אֲנָשִׁ֣ים חַטָּאִ֑ים לִסְפּ֣וֹת ע֗וֹד עַ֛ל חֲר֥וֹן אַף-יְהֹוָ֖ה אֶל-יִשְׂרָאֵֽל: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

תַּרְבּ֖וּת אֲנָשִׁ֣ים חַטָּאִ֑ים

תַּרְבּ֖וּת

אסור שהעם הגואטמלי  ישנא את ישראל בגלל עידן עופר האנגלי, בן לאציל אנגלי.

אם טיעון השרמוטה לא תפס כמו שאומרים, אתה גם יכול לאמר להם כמו ששרית אמרה להם.., זאת “סכיזופרנית”… ותעשה את התנועה הזאת עם סיבוב כף היד בסמוך לאוזן.

מר לפיד- הגולים בשבדיא, גולים בשבדיא כי טוב להם בשבדיא.. ולא רק בגלל הבלונדיניות..

מבחינתי יאיר לפיד מעורר סיבה לאנטישמיות כלפי יהודים בשוודיא.

יש סוג של ארגונים קיצוניים להשתמש בתחושת הניתוק מהיהדות של הגולים מישראל בעת הזאת שיש מדינה ליהודים.

יענו אם הם לא יתמכו בארגונים קיצוניים, אז הם לא משלנו.. כמו שאומרים.

ברור שהגולים בשוודיא שבחרו לגלות בשוודיא עושים זאת כי טוב להם בשוודיא.

יש מצב שסירוב לפיד וחבריו לפגוש את מרגרט הולסטרום בעת בקורה בישראל ישמש כסיבה לאנטישמיות כלפי בוחריו של יאיר לפיד בקלפי בשגרירות בשוודיא.

וַיֹּ֥אמֶר אֲלֵיהֶ֖ם מֹשֶׁ֑ה הַֽחִיִּיתֶ֖ם כָּל-נְקֵבָֽה: הֵ֣ן הֵ֜נָּה הָי֨וּ לִבְנֵ֤י יִשְׂרָאֵל֙ בִּדְבַ֣ר בִּלְעָ֔ם לִמְסָר-מַ֥עַל בַּֽיהֹוָ֖ה עַל-דְּבַר-פְּע֑וֹר וַתְּהִ֥י הַמַּגֵּפָ֖ה בַּֽעֲדַ֥ת יְהֹוָֽה: וְעַתָּ֕ה הִרְג֥וּ כָל-זָכָ֖ר בַּטָּ֑ף וְכָל-אִשָּׁ֗ה יֹדַ֥עַת אִ֛ישׁ לְמִשְׁכַּ֥ב זָכָ֖ר הֲרֹֽגוּ: וְכֹל֙ הַטַּ֣ף בַּנָּשִׁ֔ים אֲשֶׁ֥ר לֹֽא-יָדְע֖וּ מִשְׁכַּ֣ב זָכָ֑ר הַֽחֲי֖וּ לָכֶֽם: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.וְכֹל֙ הַטַּ֣ף בַּנָּשִׁ֔ים אֲשֶׁ֥ר לֹֽא-יָדְע֖וּ מִשְׁכַּ֣ב זָכָ֑ר הַֽחֲי֖וּ לָכֶֽם:

לישראל אסור להתחתן עם נשים לא בתולות שאינן מישראל.

מעוררי שנאה על יהודים.

גרמאנים הם לא גרמנים.

עֲשֵֽׂה-עִמִּ֥י א֗וֹת לְט֫וֹבָ֥ה וְיִרְא֣וּ שֹׂנְאַ֣י וְיֵבֹ֑שׁוּ כִּֽי-אַתָּ֥ה יְ֝הוָ֗ה עֲזַרְתַּ֥נִי וְנִחַמְתָּֽנִי: תהלים ל-  פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

נָתַתָּה לִּירֵאֶיךָ נֵּס לְהִתְנוֹסֵס מִפְּנֵי קֹשֶׁט סֶלָה:  לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ (ועננו) וַעֲנֵנִי: תהלים.

יִשְׂמַח צַדִּיק כִּי חָזָה נָקָם פְּעָמָיו יִרְחַץ בְּדַם הָרָשָׁע:  וְיֹאמַר אָדָם אַךְ פְּרִי לַצַּדִּיק אַךְ יֵשׁ אֱלֹהִים שֹׁפְטִים בָּאָרֶץ: תהלים.

וּמִקְנֶ֣ה | רַ֗ב הָיָ֞ה לִבְנֵ֧י רְאוּבֵ֛ן וְלִבְנֵי-גָ֖ד עָצ֣וּם מְאֹ֑ד וַיִּרְא֞וּ אֶת-אֶ֤רֶץ יַעְזֵר֙ וְאֶת-אֶ֣רֶץ גִּלְעָ֔ד וְהִנֵּ֥ה הַמָּק֖וֹם מְק֥וֹם מִקְנֶֽה: וַיָּבֹ֥אוּ בְנֵֽי-גָ֖ד וּבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן וַיֹּֽאמְר֤וּ אֶל-מֹשֶׁה֙ וְאֶל-אֶלְעָזָ֣ר הַכֹּהֵ֔ן וְאֶל-נְשִׂיאֵ֥י הָֽעֵדָ֖ה לֵאמֹֽר: עֲטָר֤וֹת וְדִיבֹן֙ וְיַעְזֵ֣ר וְנִמְרָ֔ה וְחֶשְׁבּ֖וֹן וְאֶלְעָלֵ֑ה וּשְׂבָ֥ם וּנְב֖וֹ וּבְעֹֽן: הָאָ֗רֶץ אֲשֶׁ֨ר הִכָּ֤ה יְהֹוָה֙ לִפְנֵי֙ עֲדַ֣ת יִשְׂרָאֵ֔ל אֶ֥רֶץ מִקְנֶ֖ה הִ֑וא וְלַֽעֲבָדֶ֖יךָ מִקְנֶֽה: וַיֹּֽאמְר֗וּ אִם-מָצָ֤אנוּ חֵן֙ בְּעֵינֶ֔יךָ יֻתַּ֞ן אֶת-הָאָ֧רֶץ הַזֹּ֛את לַֽעֲבָדֶ֖יךָ לַֽאֲחֻזָּ֑ה אַל-תַּֽעֲבִרֵ֖נוּ אֶת-הַיַּרְדֵּֽן: וַיֹּ֣אמֶר מֹשֶׁ֔ה לִבְנֵי-גָ֖ד וְלִבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן הַאַֽחֵיכֶ֗ם יָבֹ֨אוּ֙ לַמִּלְחָמָ֔ה וְאַתֶּ֖ם תֵּ֥שְׁבוּ פֹֽה: וְלָ֣מָּה תְנִיא֔וּן אֶת-לֵ֖ב בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֑ל מֵֽעֲבֹר֙ אֶל-הָאָ֔רֶץ אֲשֶׁר-נָתַ֥ן לָהֶ֖ם יְהֹוָֽה: כֹּ֥ה עָשׂ֖וּ אֲבֹֽתֵיכֶ֑ם בְּשָׁלְחִ֥י אֹתָ֛ם מִקָּדֵ֥שׁ בַּרְנֵ֖עַ לִרְא֥וֹת אֶת-הָאָֽרֶץ: וַֽיַּעֲל֞וּ עַד-נַ֣חַל אֶשְׁכּ֗וֹל וַיִּרְאוּ֙ אֶת-הָאָ֔רֶץ וַיָּנִ֕יאוּ אֶת-לֵ֖ב בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֑ל לְבִלְתִּי-בֹא֙ אֶל-הָאָ֔רֶץ אֲשֶׁר-נָתַ֥ן לָהֶ֖ם יְהֹוָֽה: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

וַיֹּ֣אמֶר מֹשֶׁ֔ה לִבְנֵי-גָ֖ד וְלִבְנֵ֣י רְאוּבֵ֑ן הַאַֽחֵיכֶ֗ם יָבֹ֨אוּ֙ לַמִּלְחָמָ֔ה וְאַתֶּ֖ם תֵּ֥שְׁבוּ פֹֽה:

לנוכח הבחירה של יהודים לחיות בגלות בעת שיש את מדינת היהודים, אין להם כל זכות להתלונן על אנטישמיות. ארוע נגד יהודים שבחרו להמשיך את הגלות מהארץ, הוא ארוע פלילי לכל דבר ואין עניין לישראל בדבר.

וַיַּֽעֲ֧נוּ בְנֵי-גָ֛ד וּבְנֵ֥י רְאוּבֵ֖ן לֵאמֹ֑ר אֵת֩ אֲשֶׁ֨ר דִּבֶּ֧ר יְהֹוָ֛ה אֶל-עֲבָדֶ֖יךָ כֵּ֥ן נַֽעֲשֶֽׂה: נַ֣חְנוּ נַֽעֲבֹ֧ר חֲלוּצִ֛ים לִפְנֵ֥י יְהֹוָ֖ה אֶ֣רֶץ כְּנָ֑עַן וְאִתָּ֨נוּ֙ אֲחֻזַּ֣ת נַֽחֲלָתֵ֔נוּ מֵעֵ֖בֶר לַיַּרְדֵּֽן: וַיִּתֵּ֣ן לָהֶ֣ם | מֹשֶׁ֡ה לִבְנֵי-גָד֩ וְלִבְנֵ֨י רְאוּבֵ֜ן וְלַֽחֲצִ֣י | שֵׁ֣בֶט | מְנַשֶּׁ֣ה בֶן-יוֹסֵ֗ף אֶת-מַמְלֶ֨כֶת֙ סִיחֹן֙ מֶ֣לֶךְ הָֽאֱמֹרִ֔י וְאֶ֨ת-מַמְלֶ֔כֶת ע֖וֹג מֶ֣לֶךְ הַבָּשָׁ֑ן הָאָ֗רֶץ לְעָרֶ֨יהָ֙ בִּגְבֻלֹ֔ת עָרֵ֥י הָאָ֖רֶץ סָבִֽיב: וַיִּבְנ֣וּ בְנֵי-גָ֔ד אֶת-דִּיבֹ֖ן וְאֶת-עֲטָרֹ֑ת וְאֵ֖ת עֲרֹעֵֽר: וְאֶת-עַטְרֹ֥ת שׁוֹפָ֛ן וְאֶת-יַעְזֵ֖ר וְיָגְבְּהָֽה: וְאֶת-בֵּ֥ית נִמְרָ֖ה וְאֶת-בֵּ֣ית הָרָ֑ן עָרֵ֥י מִבְצָ֖ר וְגִדְרֹ֥ת צֹֽאן: וּבְנֵ֤י רְאוּבֵן֙ בָּנ֔וּ אֶת-חֶשְׁבּ֖וֹן וְאֶת-אֶלְעָלֵ֑א וְאֵ֖ת קִרְיָתָֽיִם: וְאֶת-נְב֞וֹ וְאֶת-בַּ֧עַל מְע֛וֹן מֽוּסַבֹּ֥ת שֵׁ֖ם וְאֶת-שִׂבְמָ֑ה וַיִּקְרְא֣וּ בְשֵׁמֹ֔ת אֶת-שְׁמ֥וֹת הֶֽעָרִ֖ים אֲשֶׁ֥ר בָּנֽוּ: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

שְׁמ֥וֹת הֶֽעָרִ֖ים אֲשֶׁ֥ר בָּנֽוּ:

זֶ֣ה הַדָּבָ֞ר אֲשֶׁר-צִוָּ֣ה יְהֹוָ֗ה לִבְנ֤וֹת צְלָפְחָד֙ לֵאמֹ֔ר לַטּ֥וֹב בְּעֵֽינֵיהֶ֖ם תִּֽהְיֶ֣ינָה לְנָשִׁ֑ים אַ֗ךְ לְמִשְׁפַּ֛חַת מַטֵּ֥ה אֲבִיהֶ֖ם תִּֽהְיֶ֥ינָה לְנָשִֽׁים: וְלֹֽא-תִסֹּ֤ב נַֽחֲלָה֙ לִבְנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֔ל מִמַּטֶּ֖ה אֶל-מַטֶּ֑ה כִּ֣י אִ֗ישׁ בְּנַֽחֲלַת֙ מַטֵּ֣ה אֲבֹתָ֔יו יִדְבְּק֖וּ בְּנֵ֥י יִשְׂרָאֵֽל: וְכָל-בַּ֞ת יֹרֶ֣שֶׁת נַֽחֲלָ֗ה מִמַּטּוֹת֘ בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵל֒ לְאֶחָ֗ד מִמִּשְׁפַּ֛חַת מַטֵּ֥ה אָבִ֖יהָ תִּֽהְיֶ֣ה לְאִשָּׁ֑ה לְמַ֗עַן יִֽירְשׁוּ֙ בְּנֵ֣י יִשְׂרָאֵ֔ל אִ֖ישׁ נַֽחֲלַ֥ת אֲבֹתָֽיו: וְלֹֽא-תִסֹּ֧ב נַֽחֲלָ֛ה מִמַּטֶּ֖ה לְמַטֵּ֣ה אַחֵ֑ר כִּי-אִישׁ֙ בְּנַ֣חֲלָת֔וֹ יִדְבְּק֕וּ מַטּ֖וֹת בְּנֵ֥י יִשְׂרָאֵֽל: כַּֽאֲשֶׁ֛ר צִוָּ֥ה יְהֹוָ֖ה אֶת-מֹשֶׁ֑ה כֵּ֥ן עָשׂ֖וּ בְּנ֥וֹת צְלָפְחָֽד:  וַתִּֽהְיֶ֜ינָה מַחְלָ֣ה תִרְצָ֗ה וְחָגְלָ֧ה וּמִלְכָּ֛ה וְנֹעָ֖ה בְּנ֥וֹת צְלָפְחָ֑ד לִבְנֵ֥י דֹֽדֵיהֶ֖ן לְנָשִֽׁים: מִֽמִּשְׁפְּחֹ֛ת בְּנֵֽי-מְנַשֶּׁ֥ה בֶן-יוֹסֵ֖ף הָי֣וּ לְנָשִׁ֑ים וַתְּהִי֙ נַֽחֲלָתָ֔ן עַל-מַטֵּ֖ה מִשְׁפַּ֥חַת אֲבִיהֶֽן: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

וְלֹֽא-תִסֹּ֧ב נַֽחֲלָ֛ה מִמַּטֶּ֖ה לְמַטֵּ֣ה אַחֵ֑ר כִּי-אִישׁ֙ בְּנַ֣חֲלָת֔וֹ יִדְבְּק֕וּ מַטּ֖וֹת בְּנֵ֥י יִשְׂרָאֵֽל:

כַּֽאֲשֶׁ֛ר צִוָּ֥ה יְהֹוָ֖ה אֶת-מֹשֶׁ֑ה כֵּ֥ן עָשׂ֖וּ בְּנ֥וֹת צְלָפְחָֽד:

תְּהִי֙ נַֽחֲלָתָ֔ן עַל-מַטֵּ֖ה מִשְׁפַּ֥חַת אֲבִיהֶֽן:

וַיַּ֩עַל֩ אַֽהֲרֹ֨ן הַכֹּהֵ֜ן אֶל-הֹ֥ר הָהָ֛ר עַל-פִּ֥י יְהֹוָ֖ה וַיָּ֣מָת שָׁ֑ם בִּשְׁנַ֣ת הָֽאַרְבָּעִ֗ים לְצֵ֤את בְּנֵֽי-יִשְׂרָאֵל֙ מֵאֶ֣רֶץ מִצְרַ֔יִם בַּחֹ֥דֶשׁ הַֽחֲמִישִׁ֖י בְּאֶחָ֥ד לַחֹֽדֶשׁ: וְאַֽהֲרֹ֔ן בֶּן-שָׁלֹ֧שׁ וְעֶשְׂרִ֛ים וּמְאַ֖ת שָׁנָ֑ה בְּמֹת֖וֹ בְּהֹ֥ר הָהָֽר: פרשת מַּטּ֔וֹת- מַסְעֵ֣י.

בַּחֹ֥דֶשׁ הַֽחֲמִישִׁ֖י בְּאֶחָ֥ד לַחֹֽדֶשׁ.

לפי ספורות בבל מועד מותו של אהרון ביום האחד באב.

תפילה יפה של שלמה:

וַיְהִי כְּכַלּוֹת שְׁלֹמֹה לְהִתְפַּלֵּל אֶל יְהוָה אֵת כָּל הַתְּפִלָּה וְהַתְּחִנָּה הַזֹּאת קָם מִלִּפְנֵי מִזְבַּח יְהוָה מִכְּרֹעַ עַל בִּרְכָּיו וְכַפָּיו פְּרֻשׂוֹת הַשָּׁמָיִם: וַיַּעְמֹד וַיְבָרֶךְ אֵת כָּל קְהַל יִשְׂרָאֵל קוֹל גָּדוֹל לֵאמֹר:

בָּרוּךְ יְהוָה אֲשֶׁר נָתַן מְנוּחָה לְעַמּוֹ יִשְׂרָאֵל כְּכֹל אֲשֶׁר דִּבֵּר לֹא נָפַל דָּבָר אֶחָד מִכֹּל דְּבָרוֹ הַטּוֹב אֲשֶׁר דִּבֶּר בְּיַד מֹשֶׁה עַבְדּוֹ:

יְהִי יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עִמָּנוּ כַּאֲשֶׁר הָיָה עִם אֲבֹתֵינוּ אַל יַעַזְבֵנוּ וְאַל יִטְּשֵׁנוּ:

לְהַטּוֹת לְבָבֵנוּ אֵלָיו לָלֶכֶת בְּכָל דְּרָכָיו וְלִשְׁמֹר מִצְוֹתָיו וְחֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו אֲשֶׁר צִוָּה אֶת אֲבֹתֵינוּ:  

וְיִהְיוּ דְבָרַי אֵלֶּה אֲשֶׁר הִתְחַנַּנְתִּי לִפְנֵי יְהוָה קְרֹבִים אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ יוֹמָם וָלָיְלָה לַעֲשׂוֹת מִשְׁפַּט עַבְדּוֹ וּמִשְׁפַּט עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל דְּבַר יוֹם בְּיוֹמוֹ:

לְמַעַן דַּעַת כָּל עַמֵּי הָאָרֶץ כִּי יְהוָה הוּא הָאֱלֹהִים אֵין עוֹד:

וְהָיָה לְבַבְכֶם שָׁלֵם עִם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ לָלֶכֶת בְּחֻקָּיו וְלִשְׁמֹר מִצְוֹתָיו כַּיּוֹם הַזֶּה:

ספר מלכים.

עֵת לְהַשְׁלִיךְ אֲבָנִים וְעֵת כְּנוֹס אֲבָנִים עֵת לַחֲבוֹק וְעֵת לִרְחֹק מֵחַבֵּק: קהלת.

החורף הגיע..

שיר חדש לולדימיר… שיר סתיו…

רדיו זמן השלום- OPENING NINE- היחידה השלמה עלתה לנגן.

רדיו זמן השלום – תוכניות חודש שמיני בשנת  שבעים ואחת.

ומה אני מציעה,

בתוכניות MIDDLE EAST WOMEN, יצירות שנכתבו והושרו בערך משנת 2000 לפי הספורות הנוצריות כשרוב התוכנית היא עם יצירות משנת 2010 בערך.

בוא נעשה תחרות כמו ב– THE VOICE.

תגיד לטל השילוני שתעשה תוכנית יצירת ושירת נשים בוגרות תלמה ילין ובית ספר רימון, שלאחר לימודיהן הוציאו דיסק שהושמע ברדיו.

ושתשמיע בתחומים שאני השמעתי, DANCE ROCK JAZZ CLASICAL ELECTRO נמנעתי מלהשמיע POP.. וגם לה יש את הזכות להשמיע את חווה אלברשטיין כמו שאני השמעתי את פיירוז.

חשוב לזכור שתנאי הסף של משרד החינוך להתקבל למגמת מוסיקה הוא כסף,

לכן אני מציעה שהשופטים יהיו מאוניברסיטת ברקלי… וג’וליארד…וכו’

אני חושבת PRINCE SALMAN FROM SAUDIA הוא האדם שיכול לעשות את זה בעת הזאת:

אני טוענת שבתחרות יזכו במקום הראשון יניב מדר עם התזמורת האנדלוסית  עם השיר קבלת עול מלכות שמים.

היות לכל ילד וילדה בישראל.

מבחינת אהיה שלחני אליכם, מבחינת היות אדם, שוודיא וגרמניא יותר קרובים לתורה מכם באורחותיהם.

almanya.

מבחינת רוח העם היהודי אתם בסופו של תהליך הכחדה.

תראה, כשמקשבים ברדיו או בטלויזיא לתוכניות  תרבות מוסיקליות,  יש את הדיבורים על ג’ון ויוקו וקורות חייהם… ועל שון… ועל פול ולינדה.. כל הסרט אנג’לינה ג’ולי ובראד פיט והתעניינות בחייהם האישיים וילדיהם.. ומדונה והבת של מדונה… חלק מהשיח התרבות ההוליוודי וגם קורות חייהם של ה- WHOS AND WHOS..

נגן חודש שמיני- מעודכן.

אני דיברתי בשפה הזאת  בעולם המוסיקה והתרבות של שכנינו.. אתםיודעים   MARWAT AMIN ו- HUSEIN PHAHMI שהם כמו ששי ויונה גם הם זוג בחיים… ודיברתי MARCEL ו YOLA ובנם RAMI כמו שאתם מדברים על ג’ון ויוקו ושון… BEUTIFUL BOY.. וכמו שאתם מדברים על סרג’ גינסברג ושרלוט גינסברג,  אני דיברתי על SHAHARAM NAZERI (שיזכה לחיים ארוכים וטובים) ו – HAFEZ NAZERI מפרס.

ותדעו לכם, במקור, הלבנונים והפרסים יותר קרובים אלינו. הפרסים והלבנונים עזרו לנו להקים את בית המקדש.

אם הגרמנים ידעו שהאשכנזים חושבים שהם עליונים על יוצאי גלות מזרח התיכון בגלל שהם היו תושבים בגרמניא, זאת תהיה בדיחה גדולה מאוד בגרמניא.

.

ושוב האשכנזים שדורשים את זכות השיבה לארופה, צריכים לאשר את זכות השיבה לפלסטינאים.

האשכנזים ששורפים בתי תפילה של מוסלמים ונוצרים לא יכולים להתלונן ששורפים לתורמים להם בתי תפילה באמריקה. האשכנזים שדורשים זכויות של תושבים באמריקה לא יכולים לדרוש את גירוש גרי הצדק מישראל.

מנהיגי ישראל האנטישמים (ישמעאל הוא מזרע שם) לא יכולים להתלוננן על גזענות כלפיהם.

כשאתה אומר- RAUS ARABEN תסתום את הפה שלך שיאמרו לך- RAUS JUDEN.

אני אומרת למתנחלים ההומואים של דרוקמן ומוטי אלון – RAUS EDOMEN:

כִּי מִגֶּפֶן סְדֹם גַּפְנָם וּמִשַּׁדְמֹת עֲמֹרָה עֲנָבֵמוֹ עִנְּבֵי רוֹשׁ אַשְׁכְּלֹת מְרֹרֹת לָמוֹ: חֲמַת תַּנִּינִם יֵינָם וְרֹאשׁ פְּתָנִים אַכְזָר: הֲלֹא הוּא כָּמֻס עִמָּדִי חָתוּם בְּאוֹצְרֹתָי: לִי נָקָם וְשִׁלֵּם לְעֵת תָּמוּט רַגְלָם כִּי קָרוֹב יוֹם אֵידָם וְחָשׁ עֲתִדֹת לָמוֹ: דברים.

אֲשֶׁר אַתֶּם עֹבְרִים אֶת הַיַּרְדֵּן

שתי גדות לירדן..

עֹבְרִים אֶת הַיַּרְדֵּן שָׁמָּה לְרִשְׁתָּֽהּ: 

צד אחד שלנו: שָׁמָּה..

שמה לרשתה. שמה לא תעבור.

בשורה התחתונה, תעשיית המוסיקה בישראל, הצרה את צעדיה שלה עצמה כשקבעה מה נחות ומה עליון והגדירה עצמה מערבית עליונה לעומת תושבי האזור.תעשיית המוסיקה הנשלטת על ידי דת אשכנז חפצה בשם, תהילה וכסף. אין להם אהבה לדבר ממנו הם עושים שם כסף ותהילה. היעד שלהם הוא לא להיות מצויינים בדבר, היעד שלהם לשלוט על הדבר כדי לעשות ממנו שם כסף ותהילה לכן ההשגים הנחותים, אני בטוחה שטל השילוני תאמר לך שאין מספיק נשים ויצירות נשים כדי להשתתף בתחרות שהצעתי. המוגבלות שלך והגזענות שלך למעשה מצרה את צעדיך שלך עצמך ובהתאמה את השגיך מוגבלות זאת שמה אותך בין המיצרים. תעשיית המוסיקה בישראל לא עומדת בתנאי הסף להשתתף בתחרות שהצעתי. יאיר לפיד לא עמד בתנאי הסף להתקבל לעתון במחנה, ובכל זאת קיבלו לעתון במחנה, התחנה הראשונה בהסללה שלו לשבת על כיסא ראש הממשלה.

אני מאוד מקווה שאמנים שמנגנים מוסיקת DANCE ידעו שהלבנים האשכנזים בישראל לא נותנים ליהודים כהי עור להכנס למועדונים ב- TLV ויאסרו על המועדונים האלה להשמיע את המוסיקה שלהם במועדונים ב- TLV. 

 

לפני שאתה מאשים את הגרמנים, את הצרפתים, את האמריקאים בגזענות, תסתכל על עצמך אשכנזי.

תראה,

צבי יחזקאלי, הוא מילחמיסט ולא ערביסט. ואת דיווחיו של צבי יחזקאלי מראים לך ב- FRONT וככה אתה רואה במאה אחוז פרומיל מהעולם הערבי.

אתה לא רואה את האויבים שלך כבני אדם. ומשכך יש לך נכות של מאה אחוז ביכולת להגיע לשלום עימם.

ברית- עדכון שלישי בחודש שמיני בשנת שבעים ואחת..

נקודה למחשבה:

בעת הזאת שאינה עת גלות מהארץ, היידיש למעשה עושה הפוך, היא משמרת את הגרמנית בקרב הבאים מגרמניא.

בקרב גרמנים העברית ביידיש שימרה את העברית.

בקרב עברים היידיש משמרת את הגרמנית.

שאתה לומד יידיש בעת הזאת, אתה לומד גרמנית, כי עברית אתה כבר יודע.

"ייִדִישׁ או אִידִית (גם אִידִישׁ; כנראה קיצור של ייִדיש-דײַטש – "יהודית-גרמנית") היא שפה יהודית השייכת למשפחת השפות הגרמאניות אך נכתבת באותיות האלפבית העברי. בימי הביניים נקראה לרוב עברי-טייטש או לשון אשכנז, ולמן תקופת ההשכלה ז'רגון. רוב אוצר המילים היידי הוא ממקורות גרמאניים, בין 20% ל-30% אחוז מהמילים הן ממקורות עבריים וארמיים, והנותר ממקורות סלאביים ורומאניים." WIKIPEDIA.

.

"התזה של כצנלסון בספר זה הייתה כי בישראל שוכנים שני עמים נפרדים, "האשכנזים" ו"הספרדים", כאשר האשכנזים הם העליונים והספרדים נחותים. לדבריו, האשכנזים הם היהודים האמיתיים, והשפה שהמדינה צריכה לאמץ היא שפתם, היידיש, שעל הספרדים ללמוד אותה כדי להתעלות." באדיבות WIKIPEDIA.

תראה,

בתחילתו של יום בני שטיינמץ עזב את הארץ לשווייץ כדי לא לשלם מס בישראל.. הרגיש גבר…בסופו של יום השווצרים הראו לבני שטיינמץ את הדרך החוצה לאחר פרשת השוחד בגינאה ובני שטיינמץ עזב בבושת פנים את ארופה לקבל מקלט בישראל בשכונת העשירים שפלשו לארסוף.

עם זנב מקופל בין הרגליים.

בשורה התחתונה, אחרי הוצאת SILVER מהטלגראס, הכנסת את אנשיך שלך. כל המהלך של עצירת SILVER, נועד כדי שלך ולכלבים שלך תהיה שליטה על הענף. צריך לבדוק גם זליגה מהחממות בישראל לסוחרים. על המשטרה לעקוב אחרי היוצאים מהחממות. אני יודעת על עובד בחממות שדרכו מגיע גראס לכלבים. תבדוק את המתנחבל מחברון שמגיע לחולון מידי פעם.

מסקנות בחינת שוק הגראס.

בשורה התחתונה דנקנר ההומו הצהיר בסופו של יום שהוא דו מיני כדי לא לאבד את נתח השוק של הנשים. הוא מוכר מוצר, לא יצירה.

תראה,

דוד המלך היה משיח.

כל המשוגעים של חב"ד מחכים  וגם מאמינים שמלובביץ' הוא המשיח והמשיח שלהם מת והם מחכים שישוב מהמתים.

היה יותר הגיוני אם היית דורש את תקומתו מהמתים של דוד שהיה עבד של בורא עולם שנביא בורא עולם משח אותו.

מלובביץ היה ככל הבשר, רוח שהלך ולא ישוב.

בַּחֹ֙דֶשׁ֙ הַשְּׁמִינִ֔י בִּשְׁנַ֥ת שְׁתַּ֖יִם לְדָרְיָ֑וֶשׁ הָיָ֣ה דְבַריְהוָ֗ה אֶלזְכַרְיָה֙ בֶּןבֶּ֣רֶכְיָ֔ה בֶּןעִדּ֥וֹ הַנָּבִ֖יא לֵאמֹֽר: קָצַ֧ף יְהוָ֛ה עַלאֲבֽוֹתֵיכֶ֖ם קָֽצֶף: וְאָמַרְתָּ֣ אֲלֵהֶ֗ם כֹּ֤ה אָמַר֙ יְהוָ֣ה צְבָא֔וֹת שׁ֣וּבוּ אֵלַ֔י נְאֻ֖ם יְהוָ֣ה צְבָא֑וֹת וְאָשׁ֣וּב אֲלֵיכֶ֔ם אָמַ֖ר יְהוָ֥ה צְבָאֽוֹת אַלתִּהְי֣וּ כַאֲבֹֽתֵיכֶ֡ם אֲשֶׁ֣ר קָרְאֽוּאֲלֵיהֶם֩ הַנְּבִיאִ֨ים הָרִֽאשֹׁנִ֜ים לֵאמֹ֗ר כֹּ֤ה אָמַר֙ יְהוָ֣ה צְבָא֔וֹת שׁ֤וּבוּ נָא֙ מִדַּרְכֵיכֶ֣ם הָרָעִ֔ים (ומעליליכםוּמַֽעַלְלֵיכֶ֖ם הָֽרָעִ֑ים וְלֹ֥א שָׁמְע֛וּ וְלֹֽאהִקְשִׁ֥יבוּ אֵלַ֖י נְאֻםיְהוָֽהאֲבֽוֹתֵיכֶ֖ם אַיֵּההֵ֑ם וְהַ֨נְּבִאִ֔ים הַלְעוֹלָ֖ם יִֽחְיֽוּ: זכריה.

מי משח את מלובביץ' למשיח..

באיזו זכות אתה קובע שמלובביץ' הוא המשיח..

מלובביץ לא היה כהן וההתיחסות אליו היתה כהתיחסות לרב קדוש. וזה חטא.

משיח.

ברור לכל שאדם שהולך לזונה מעיד על עצמו שהוא אפס עם שווי שוק נמוך כמו שאומרים, שאין אשה שמוכנה לעשות איתו אהבת חינם.

ברור לכל שאדם שאונס אישה מעיד על עצמו את אותו הדבר שמעיד על עצמו צרכן הזנות. אין אשה שתגיד לו- כן.

לכל מאן דיכפין.

זונה שצורכת סמים, צורכת אותם כי זאת הדרך שלה לברוח מאימת מציאות יומה. מאוד קשה לגמול אשה במצב כזה. אין לה לאן לברוח.

“בשנת 2009 הורשע אבוטבול בבית המשפט המחוזי בעבירות של ניהול ארגון פשיעהסחיטההצתה, כליאת שווא ועבירות הון, ונגזרו עליו 13 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי וקנס של חצי מיליון ש”ח.[1] הוא זוכה מעשרה אישומים נוספים. ב-2 בפברואר 2011 קיבל בית המשפט העליון את ערעור המדינה על העונש, וקבע את העונש ל-18 שנות מאסר.[2] יחד עם אבוטבול הורשעו גם שבעה עשר מחברי ארגונו, ושניים מהמזמינים את שירותי הארגון.[3] עונשם של מזמיני שירותי הגבייה נקבע על שלוש שנות מאסר לכל אחד. הארגון עסק גם בהלבנת הון.[4] בעניין זה נחקרו גם חמישה עורכי דין שעבדו עבור אבוטבול,[5] וחלקם הואשמו והורשעו" WIKIPEDIA.

.

“בשנת 2014 חתם הבנק על הסכם עם משרד המשפטים האמריקאי והרשות לשירותים פיננסים של מדינת ניו יורק במסגרתו הודה שסייע ללקוחותיו האמריקאים להעלים מס מהרשויות בארצות הברית בין השנים 2002–2010, שנים בהן נוהל הבנק על ידי גליה מאור. הבנק הודה כי נקט משך יותר מעשור שורה ארוכה של פעולות שנועדו לסייע ללקוחות האמריקאים להשתמש בשירותיו לצורך העלמת מיסים בארצות הברית. בין השאר, הודה כי הטיס בנקאים אישיים מישראל לפגישות חשאיות עם לקוחות אמריקאים ברחבי העולם ובכלל זאת בארצות הברית כדי לדון עימם בחשאיות בחשבונות ה”אוף שור” (Offshore) שהם ניהלו. הבנקאים קיימו את הפגישות עם הלקוחות בבתי מלון, פארקים, ובתי קפה כדי לסייע ללקוחות הללו להסתתר מפני רשות המיסים האמריקאית. הבנק גם סיפק ללקוחות מספרי טלפון סלולרי אנונימיים.[37] במסגרת ההסכם חויב הבנק לשלם 270 מיליון דולר.[38]    ” WIKIPEDIA.

וַיֵּלֶךְ אִישׁ מִבֵּית לֵוִי וַיִּקַּח אֶת בַּת לֵוִי: וַתַּהַר הָאִשָּׁה וַתֵּלֶד בֵּן וַתֵּרֶא אֹתוֹ כִּי טוֹב הוּא וַתִּצְפְּנֵהוּ שְׁלֹשָׁה יְרָחִים: וְלֹא יָכְלָה עוֹד הַצְּפִינוֹ וַתִּקַּח לוֹ תֵּבַת גֹּמֶא וַתַּחְמְרָה בַחֵמָר וּבַזָּפֶת וַתָּשֶׂם בָּהּ אֶת הַיֶּלֶד וַתָּשֶׂם בַּסּוּף עַל שְׂפַת הַיְאֹר: וַתֵּתַצַּב אֲחֹתוֹ מֵרָחֹק לְדֵעָה מַה יֵּעָשֶׂה לוֹ: וַתֵּרֶד בַּת פַּרְעֹה לִרְחֹץ עַל הַיְאֹר וְנַעֲרֹתֶיהָ הֹלְכֹת עַל יַד הַיְאֹר וַתֵּרֶא אֶת הַתֵּבָה בְּתוֹךְ הַסּוּף וַתִּשְׁלַח אֶת אֲמָתָהּ וַתִּקָּחֶהָ וַתִּפְתַּח וַתִּרְאֵהוּ אֶת הַיֶּלֶד וְהִנֵּה נַעַר בֹּכֶה וַתַּחְמֹל עָלָיו וַתֹּאמֶר מִיַּלְדֵי הָעִבְרִים זֶה: וַתֹּאמֶר אֲחֹתוֹ אֶל בַּת פַּרְעֹה הַאֵלֵךְ וְקָרָאתִי לָךְ אִשָּׁה מֵינֶקֶת מִן הָעִבְרִיֹּת וְתֵינִק לָךְ אֶת הַיָּלֶד: שמות.

.
וַיַּשְׁכֵּם אַבְרָהָם בַּבֹּקֶר וַיִּקַּח לֶחֶם וְחֵמַת מַיִם וַיִּתֵּן אֶל הָגָר שָׂם עַל שִׁכְמָהּ וְאֶת הַיֶּלֶד וַיְשַׁלְּחֶהָ וַתֵּלֶךְ וַתֵּתַע בְּמִדְבַּר בְּאֵר שָׁבַע: וַיִּכְלוּ הַמַּיִם מִן הַחֵמֶת וַתַּשְׁלֵךְ אֶת הַיֶּלֶד תַּחַת אַחַד הַשִּׂיחִם: וַתֵּלֶךְ וַתֵּשֶׁב לָהּ מִנֶּגֶד הַרְחֵק כִּמְטַחֲוֵי קֶשֶׁת כִּי אָמְרָה אַל אֶרְאֶה בְּמוֹת הַיָּלֶד וַתֵּשֶׁב מִנֶּגֶד וַתִּשָּׂא אֶת קֹלָהּ וַתֵּבְךְּ: וַיִּשְׁמַע אֱלֹהִים אֶת קוֹל הַנַּעַר וַיִּקְרָא מַלְאַךְ אֱלֹהִים אֶל הָגָר מִן הַשָּׁמַיִם וַיֹּאמֶר לָהּ מַה לָּךְ הָגָר אַל תִּירְאִי כִּי שָׁמַע אֱלֹהִים אֶל קוֹל הַנַּעַר בַּאֲשֶׁר הוּא שָׁם: קוּמִי שְׂאִי אֶת הַנַּעַר וְהַחֲזִיקִי אֶת יָדֵךְ בּוֹ כִּי לְגוֹי גָּדוֹל אֲשִׂימֶנּוּ: וַיִּפְקַח אֱלֹהִים אֶת עֵינֶיהָ וַתֵּרֶא בְּאֵר מָיִם וַתֵּלֶךְ וַתְּמַלֵּא אֶת הַחֵמֶת מַיִם וַתַּשְׁקְ אֶת הַנָּעַר: בראשית.
ברית- עדכון שלישי בחודש שמיני בשנת שבעים ואחת..זרע אברהם עבדו. בני יעקב בחיריו.  ויאסף אל עמיו. למידה מספר איוב פרק שנים עשר- יַד-יְ֝הוָה עָ֣שְׂתָה זֹּֽאת: דבר תורה ל- عيد الأضحى, של המוסלמים.

אפשר לראות בעת הזאת יותר התערבות בנות העדה התימנית עם  בני עשיו שהתחפשו ליהודים. אני טוענת שמהסיבה הזאת:

אֵלֶּה אַלּוּפֵי בְנֵֽי עֵשָׂו בְּנֵי אֱלִיפַז בְּכוֹר עֵשָׂו אַלּוּף תֵּימָן אַלּוּף אוֹמָר אַלּוּף צְפוֹ אַלּוּף קְנַֽז: בראשית.

אולי זאת הסיבה שהם העדיפו לחטוף יותר ילדים מהעדה התימנית.

אולי זה גם מסביר את ההשתלטות שלהם על ערי העדה התימנית, כמו ראש העין, נווה צדק, כרם התימנים.

תהלים ל- פרשת יְרֻשַּׁת הָאָרֶץ- לימודים בשנת שבעים ואחת..

פרשת יְרֻשַּׁת הָאָרֶץ- שפה- לימודי שנת שבעים ואחת.

פרשת יְרֻשַּׁת הָאָרֶץ- לימודי שנת שבעים ואחת.

אני טוענת שאשה שלאביה אין בנים ושהתחתנה עם אדם לא יהודי כדי להסב מישראל לעשיו- היא בוגדת בבורא עולם..

כַּֽאֲשֶׁ֛ר צִוָּ֥ה יְהֹוָ֖ה אֶת-מֹשֶׁ֑ה כֵּ֥ן עָשׂ֖וּ בְּנ֥וֹת צְלָפְחָֽד:

תְּהִי֙ נַֽחֲלָתָ֔ן עַל-מַטֵּ֖ה מִשְׁפַּ֥חַת אֲבִיהֶֽן:

.

your  being as a  pigs and  dogs do not make us a sheep.

וזאת שבירת קסם.

וְיָדְעוּ כִּי אֲנִי יְהוָה אֱלֹהֵיהֶם אִתָּם וְהֵמָּה עַמִּי בֵּית יִשְׂרָאֵל נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה: וְאַתֵּן צֹאנִי צֹאן מַרְעִיתִי אָדָם אַתֶּם אֲנִי אֱלֹהֵיכֶם נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה: יחזקאל.

שנצחק שוב..

מר גנץ,

נכשלת במבחן הראשון של משרד הרישוי, צבעי ישראל הם לא כחול לבן, תכלת וארגמן הם הצבעים לפי התורה.

לך למשרד ותחזיר את רשיון ההנהגה ותגיד שאתה אהבל.

ותגיד שמיכל שלחה אותך.

תכלת וארגמן.

*שנת 2017- לפי הספורות הנוצריות.

גל בק. תזכרו את השם… גל בק.

בפעם קודמת שבדקתי, בשבדיא נדרש כ- 30 משכורות ממוצעות לקנות דירה ממוצעת ובגרמניא 50.

שכר.

ברור לכל שחלק מכם אמר בינו לבין עצמו "חחחחחח.. מליון שקל דירה…. איפה… בדיר אל בלח…" ..

נכון. אתם צודקים.

תראה,

.

יש מכולת בראש העין שהייתי קונה ממנה.

.

ויום אחד דיברנו והוא אמר לי שיום אחד באו אליו העארסים של שופרסל והציעו לו לקנות את החנות ולהקים שם שופרסל אקספרס. והציעו לו כמה הצעות, כמו לנהל כשכיר, או משהו כזה, אני לא זוכרת בדיוק את ההצעה שהם הציעו לו. והוא סירב להצעתם. אז הם אמרו שהם ילכו לבעל הנכס ויציעו לו מחיר גבוה יותר לשכירות וככה הם יוציאו אותו מהמקום. אז הוא אמר להם שזאת החנות שלו. אז הם אמרו לו שהם ישכירו חנות ליד וישברו אותו. אז הוא אמר להם- הפרנסה משמים.

.

תהלים ללמידה עם פרשת בלק ופנחס- למודי שנת שבעים ואחת. פרשת בלק ופנחס- לימודי שנת שבעים ואחת..

לנוכח ידיעתינו שמהימים הראשונים האוניברסיטאות היו מוסד סגור של דת אשכנז ועושי דברה, ברור לכל שאגודת הסטודנטים ששמולי והנגבי מהראשים שלה- היא לא אגודה של סטודנטים עניים. ראשי הסטודנטים פועלים למען הברונים השודדים:
הברונים השודדים.
חמאה- עדכון.

*כשכתבתי את הדבר, לא ידעתי שגם טרה מייצרת חמאה וגם היא הפנתה את כל מכירות החמאה לחוץ לארץ.

חברת טרה היא חברה בבעלות החברה למשקאות המרכזית למשקאות קלים. זכיינית של קוקה קולה, טובורג קרלסברג וגם שולטת על משק צוריאל.

אפשר לחשוב על הדבר בשני דרכים:

שאין קשר בין לאום לביזנס במקרה זה.

השנית היא שברור לכולנו שטייקון נחשב גם משקיע זר שאין לו זיקה לאומית לעם בו הוא מייצר תוצרתו.

פועל יוצא מכך אם השתחררנו מקנו כחול לבן, אז אפשר לפתוח את השוק ליבוא ללא מכס.

אני טוענת שיבוא חמאה 82 אחוז שומן שמחירה 15 שקל למאתיים גרם יהיה יותר זול מחמאה מקומית 81 אחוז שומן.

(החברה מאזור רוסיא מצליחה להפיק יותר אחוזי זבת חלב מתנובה).

ברור לכולם שהיכולת של אנדרואיד להכנס למכשיר הטלפון שלכם גם ללא סים, שמה את טלגראס ככלי שאין לו ערך כמציע תקשורת מוצנעת מעין עויינת.

זה בדיוק כמו שטכנאי המחשבים גולש במחשב שלך באמצעות PC ANYWERE, הוא רואה כל מה שקורה במחשב שלך. כולל השיחה בטלגראס.

ברור שיש גם אנשים שיש להם יכולת לשתול תוכנה כזאת בכל מחשב ללא ידיעתך וללא הצורך באשורך להפעיל את התוכנה. יכולת כזאת למעשה מסרסת כל תוכנת אנטי וירוס, FIRE WALL וכו’..

יש מצב שבכל מחשב יש שבב כזה שגם הטכנאי שלך לא יודע על קיומו ויש לבעלי אינטרסים יכולת להרוס את המחשב של פעיל או פעילת צדק חברתי כלכלי ברגע אחד כדי להשתיקם. כמו שיודעים כולם צוקרברג נתן מידע מ- FACE BOOK לבעלי אינטרסים.

תראה,שר שמקבל שוחד, עובד מדינה שמקבל שוחד, אדם עשיר שנותן שוחד לשר או עובד מדינה,  לא יכולים להחשב בני אדם עובדים, הם לא יכולים להחשב חרוצים גם שהם נמצאים במקום העבודה שתים עשרה שעות ביום..

וזאת שבירת קסם.

נקודה למחשבה,

בגרמניא שכר האדם הוא מהגבוהים בעולם והמפעלים מרויחים מאוד וגרמניא נחשבת מעצמה.

תוצרת המפעלים בגרמניא יותר זולה מבישראל.  בשכר העובד בגרמניא הוא יכול לרכוש יותר מבישראל, נדרש לגרמנים הרבה פחות משכורות לקנות בית מבישראל.

בישראל יש עסקים שטוענים שאם יעלו את שכר העובדים הם יפסידו כסף.

ומשכך יש שתי אפשרויות,

האפשרות הראשונה:

הם מנהלים ברמה נחותה, כי הגרמנים משלמים שכר גבוה יותר ומוכרים בזול יותר את תוצרתם ומרויחים:

כמו שהעיד תומא פיקטי, שיש בני אדם שהצלחתם הכלכלית אינה תלויית כשרון:

האפשרות השנית היא,

שהם משקרים, שהם מרויחים ורוצים להרויח יותר באמצעות שכר נמוך.

ומשכך בעלי העסקים בישראל צריכים לבחור בשלוש אפשרויות:

האפשרות האחת שהם כסילים בורים ועלובי נפש.

האפשרות השנית שהם שקרנים.

האפשרות השלישית היא שהם חרא של בני אדם עוכרי וצוררי ישראל.

בתחפושת היהודים שלהם הם אומרים שכל היהודים ערבים זה לזה, כי הם רוצים שהיהודים ימותו למענם ולהקריב אותם לחטאיהם.

אסור שתהיו ערבים לבני שטיינמץ כשייקום עליו אדם.

יהודים לא ערבים לאשכנזים. המשותף בין הפלסטינאים לתושבי גבעת עמל ותושבי גבעת ליפתא. מכתבים לחברי הפרלמנט- פרסקי\ברוג\שרי אריסון.

.

יש מצב שתגיד להם זאת שרמוטה.. זונה .. אל תקשיבו לה.. החבר’ה של קיציס עושים אותו הדבר שהם עושים צחוק על אדם שלנו ומשכך יש הרבה שלא מתייחסים לדבריו ברצינות כמו שאומרים… גם אם הייתי שרמוטה זה לא אומר שעידן עופר צדיק, זה לא אומר שמתווה הגז הגון, זה לא מצדיק את השכר הנמוך ולא מצדיק את ההומואים. ולא מצדיק שמנתקים לחיילים עניים את הטלפון בעת מלחמה. זה לא מצדיק את ההסללה… בדיוק כמו שלינדנשטראוס ביקש לעשות מיעל שרמוטה כדי להצדיק את הקיבוצניקים שאנסו אותה.

תראה,

ברור לכל שעדתו של אקירוב מקדמת עבודה זרה בישראל, כי אלה אנשים שלא ידרשו שיוויון זכויות, הם לא יעשו הפגנה להעלאת שכר, והם לא ידרשו שיפור תנאים על פי ותק…

אני טוענת שאותו הדבר עם ההומו והטראנסג'נדר שלבשו בגדי אשה… בסך הכל האשה החדשה, הטראנס ג'נדרית, לא תהיה פמיניסטית ולא תשיר את השיר- WOMEN IS THE NIGER OF THE WORLD. והיא תתפקד כאשה כנועה… שכל נשיותה תתמצה בתספורת החדשה ובצבעים שהיא צובעת את פניה.. וזאת אשה שעריצים מעדתו של אקירוב מעדיפים בסופו של יום… שתגיד לו אמן לכל דבר שהוא אומר.. ויש לה חור וקולה לא יהיה ערווה כי היא סתומת פה.

זאת בדיחה שהציונות הדתית של מוטי אלון דורשת את גירוש הערבים מירושלים ומעלה במקומם את הומואים מעדתו של מוטי אלון.

לקנות גראס זה לא פשע. למכור אלכוהול לקטינים בפיצוציא בלילה זה פשע. צריך לחשוב אם נכון הדבר לאסור מכירת אלכוהול במקומות שילדים נוהגים לקנות שם ממתקים, כמו בפיצוציות, במכולות השכונתיות.. וכו', הרבה פעמים ראיתי בצהרים אנשים שותים אלכוהול בשולחן ליד הפיצוציא..או עושים "שוט" על הדרך.. בשעות שילדים קונים שם ארטיק בדרך חזרה מבית הספר. כי ילד שעובד במכולת של אבא שלו בחופשת הקיץ מוכר אלכוהול ללקוחת של המכולת או הפיצוציא, וצריך לחשוב על איסור העסקת ילדים בחופשת הקיץ במקומות שמוכרים בהם אלכוהול כי יש גם שעובדים כמלצרים במסעדות ויש התכנות שהם מגישים אלכוהול לסועדים..הדרך למכור גראס רפואי המגודל בארץ באמצעות סוכן משנה שמפיץ דרך הטלגראס היא מתוחכמת אך ניתנת לראיה גם בעין בלתי מזויינת…

תראה,

בחולון נהוג לשים מצלמות בגני השעשועים של הילדים, אני חושבת שזה מצויין.

ב- TLV כל העיר חרושה במצלמות, כולל גן העצמאות , גן החשמל ורחוב הר ציון. אני חושבת שזה מצויין.

אני חושבת שצריך להאיר באור חזק , כמו של איצטדיון כדורגל כמעט כאור השמש, את הגנים והרחובות והאתרים  הידועים כמו המגרש של מלון מנדרין כולל פארק הירקון, כולל חניות חופי הים בכל הארץ והמצלמות יעשו את העבודה. והשוטרת שצופה, תקפיץ שוטרים בעת הארוע למקום הארוע.

עוד ב- NINETIES אסנת אמרה שהיא יכולה לראות את בתי האנשים עם המצלמות האלה שחרושות בעיר, למען בטחונכם.

“מוניטור || העמותה שעוקבת אחר ארגוני השמאל לא רוצה שתדעו מי תורם לה.
NGO מוניטור, שמקדשת את ערך השקיפות על מקורות מימונם של ארגוני זכויות אדם בישראל, קיבלה שלוש תרומות גדולות שאת מקורן אינה מפרסמת…ב-2010 קיבלה NGO מוניטור תרומה נוספת שמקורה לא ידוע. את התרומה, בסך 100 אלף שקל, העבירה לה עמותת מתן, שאותה הקימה אשת העסקים שרי אריסון ב- 1998 ובאתר האינטרנט שלה היא מוגדרת “ארגון חברתי” הפועל למען “השקעה אפקטיבית בקהילה”” דה מרקר.
שימו לב למי עוד עזר simoom perskey :
“פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי.” מעריב- 2001 .

http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html

“דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו, קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של” 2.5% מעריב- 2011

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/219/065.html

האללה של עבדאללה. פרסקי- הון שלטון. PIGS ZONE. צופן WISE KEY BAR- בר אילן- עץ החיים- עץ הדעת PAGAN- GUN- גן עדן- סרק- סריקה- שריקה- WE SELL. אין חנינה ואין תשובה. בית מחוקקים עברי.  צו הסגרה בינלאומי- נאה דורש נאה מקיים. אומרים לטוב רע ולרע טוב. שפה- בית משפט עליון. מְאַשְּׁרֶיךָ מַתְעִים. ישעיהו.

כראדי ושוגון בחרו לחזור בשרון יצחק תשובה. אני טוענת שזאת התשובה הלא נכונה.

ברור שלחנות שמוכרת-  "קונוסים", אלכוהול ביחידות קטנות ע הדרך, ממתקים, עישוניות, יגיעו – צרכני גראס, צרכני אלכוהול, צרכני ממתקים (ילדים לרוב), עישוניות. כניסה של ילדים לחנויות מסוג זה  לאחר בית הספר, לא מעוררת חשד.  לכן, אני מציעה שטבק ואלכוהול ימכרו בחנויות נפרדות וחוק איסור על כניסת ילדים לחנויות אלה. הדבר ניתן לאכיפה, כי אין לילדים סיבה להכנס לחנויות אלה. התשתית קיימת, יש הרבה חנויות המתמחות בכלי עישון ועוד..
לאחר אלפיים שנות גלות העם היהודי לא זכה לקוממיות, מי שזכה בעצמאות הם ההומואים, ועשו להם את גן העצמאות המסמל את עצמאות האישים השוכבים את זכר משכבי אשה בישראל.  וההומואים מוליכים עצמם לעצמאות בירושלים. אין את המילה עצמאות בתורה.

אֲנִי יְהוָֹה אֱלֹֽהֵיכֶם אֲשֶׁר הוֹצֵאתִי אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִהְיֹת לָהֶם עֲבָדִים וָֽאֶשְׁבֹּר מֹטֹת עֻלְּכֶם וָֽאוֹלֵךְ אֶתְכֶם קֽוֹמְמִיּֽוּת: ויקרא.

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּֽוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּֽם: דבר בורא עולם בתורת ישראל.

אָמַ֣רְתִּי לַֽ֭הוֹלְלִים אַל-תָּהֹ֑לּוּ וְ֝לָרְשָׁעִ֗ים אַל-תָּרִ֥ימוּ קָֽרֶן: תהלים.

חשוב שתבינו במי אתם בוחרים שאתם בוחרים את איציק שמולי לרעות אתכם, וחשוב שתבינו במי אתם בוגדים כשאתם בוחרים בשמולי.

מִשְׁפַּ֣ט הַמֶּ֔לֶךְ- לימודים מספר שמואל.

חשוב שתבינו שגם בנט לא מקבל את דבר בורא עולם:

ערבי שהורג חיל הומו, עושה דבר תורה. זאת דרך להשחית את הצבא, בלי בורא עולם במלחמה עם מדינות ולא עם ארגוני מחבלים, הצבא של גנץ נופל ברגע. צבא שכבש את השטחים בשישה ימים לא הצליח להכניע את הפלסטינאים בחמישים יום. וגנץ ניהל את מלחמת צוק איתן, רמטכ"ל DEMIKULO כמו שאומרים דוברי הלדינו. ואתם חושבים שהוא יכול להיות ראש שלכם.. ואתם חושבים שהוא יכול להגן עליכם מהאיומים הבטחונים.. בדיחה..

הֲלֹא אַתָּה אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאוֹתֵינוּ: הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם: בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ: תהלים.

תהלים לפרשת קרח- חקת: לימודים בשנת שבעים ואחת.

פרשת קרח- חקת: לימודים בשנת שבעים ואחת.

אני טוענת שביבי לא מציב לו ולשריו יעד- הכנת הארץ לבניית בית מקדש ליום שישוב בורא עולם את שבות עמו.  ברור לכל שאין התכנות לבניית בית מקדש שמעלים אנשי תועבה לצעוד בגאווה בירושלים. מבחינת ביבי וסיבוני, נצחון ענת ברזילי בארוויזיון זה עמידה ביעדים בהשמת את ירושלים לתהילה ושם.

וזר לא יקרב אליכם.

משמע, גם צחי הנגבי לא קיבל כהונה דרך אימו, ואימו לא חזרה לבית אביה כנעוריה לאחר שאבא של צחי הנגבי גרש אותה. אם אמו של צחי הנגבי לא היתה יולדת צחי הנגבי, היא היתה חוזרת לבית אביה כנעוריה. צחי הנגבי זר לשבט הלוי ולכהניו.

הפרדת דת מעסקים.

.