עת השלום- מחברת כתיבה.

עמוד ראשי.

השנה היא שנת השבעים וארבע לקוממיות שהפכה לעצמאות.

אתרי עת השלום:

.

חודש שני- שנת שבעים וארבע לקוממיות.

במקביל לתהליך הפיכת ההומו כעוד מין בישראל, אנו עדים לתהליך מקביל של גידול בשוק הזנות ממין זכר. שוק הזנות בישראל שלרוב נתן מענה/מזון לענייות, בעת הזאת נותן פתרון גם לעניים . אני טוענת שבעת הזאת שוק הזנות הכפיל את מספר מקומות העבודה שהוא מספק במשק. יש התכנות שיש יותר זונות ממין זכר מזונות ממין נקבה.

אני טוענת שמבחינת מחזור "מכירות" יש מצב שהשוק שילש עצמו לעומת מחזור המכירות שהיה בשנות התשעים לפי הספורות הנוצריות עוד שתחום הזנות היה מאופיין כתחום נשי בישראל. וזאת כנראה שגם בשוק הזה זכרים מרוויחים יותר מנשים. בתחום הזנות ממין זכר יש יותר זונות צמרת, ומשכך התקבולים יותר גדולים ומשלשים את מחזור המכירות בשוק.

אני טוענת שלא נכון לכנות זונה ממין זכר כהומוסקסואל. כמו כל זונה הוא הגיע לתחום מסיבת עוני. זונה ממין זכר הוא לא הומו.

יש גם הסבת עובדים זרים לעיסוק בתחום, סודנים, אריתראים וגם לא מעט סינים שעוסקים עוסקים בזנות ממין זכר בישראל.

תחשבו על כך השבת.

ולאסתר ששרה מאוד יפה את השיר היו לילות אני אומרת ככה:

 

גשר.

מבצע כפכף- בציעת מחיר הכפכפים.

שימור וטיפוח ה"רכורד" של נסראללה.

בניית ה"רקורד" של בנט לראשות הממשלה.

לנוכח תוצאות הבחירות בלבנון והחלשות של נסראללה/חיזבאללה, יש הגיון לחשוב שמלחמה הנובעת מרגשות לאומניים בקרב העולם הערבי , מלחמה עם ריח של מלחמות קודש שמאשרת מלחמה, תעשה טוב לנסראללה..  תחזק אותו.. הרי המלחמה מקיימת את נסראללה כמנהיג..

אם אני הייתי נסראללה או שו אסמו.. אבו מאזן וההוא איסמעאיל… אני הייתי אומרת לבנט, "אנחנו וילדנו לא נמות בשביל לקיים את היכולת שלך לבוא עם הבטלדרס של ראש הממשלה לשדה הקרב במופע יחצנות מתועד ומופץ בכל הרשתות.." ברור לכולנו שעם שואו כזה, יש מצב שגם יאיר וגם ביבי וגם גנץ יפלו בבחירות הבאות…

מצד שני יש התכנות שמצעד הדגלים ומלחמה תמנע את מצעד הגאווה בחודש הרביעי, מה שאתם קוראים לו תמוז הוא החודש הרביעי על פי תורתנו. חודש פריצת חומות הר הבית שהובילה לחורבנו בחודש החמישי מה שאתם קוראים לו חודש אב.

וַיְהִי דְּבַר-יְהוָה צְבָאוֹת, אֵלַי לֵאמֹר.  כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, צוֹם הָרְבִיעִי וְצוֹם הַחֲמִישִׁי וְצוֹם הַשְּׁבִיעִי וְצוֹם הָעֲשִׂירִי יִהְיֶה לְבֵית-יְהוּדָה לְשָׂשׂוֹן וּלְשִׂמְחָה, וּלְמֹעֲדִים, טוֹבִים; וְהָאֱמֶת וְהַשָּׁלוֹם, אֱהָבוּ: זכריה.

לידיעתכם, מה שאתם קוראים לו חודש תשרי הוא על פי תורתנו הוא החודש השביעי, החודש הראשון הוא מה שאתם קוראים לו ניסן ועל פי תורתנו הוא חודש האביב.

הצעת מחשבה לשבת:

מה דחוף לכם לקיים מצעד לאומני בירושלים שאתם מקיימים גם מצעדי אישים השוכבים את זכר משכבי אשה.. למה החבר'ה האלה שעושים את מצעד הדגלים לא מתנגדים למצעד הגאווה.. השלטונות שמאפשרים תועבה על פי דבר תורת ישראל בירושליים ומקיימים הנהגה הנחשבת תועבה על פי תורתנו ועל פי תורה זאת  הורוביץ הוא אדם שנכרתה נפשו מישראל ומשכך ברור שאין הגיון לפרובוקציא הזאת שאתם קוראים לה מצעד הדגלים ומוכנים שילדכם ימותו בקרב שיש התכנות שיבוא לאחריו.

ברור שההומו הורוביץ לא יכול להתנגד לזה כשהוא דורש את זה.  מעניין לראות את זנדברג מקיימת את זה וזה כשותפה של זה וזה. שולמית אלוני, לא הייתה יושבת עם בנט באותה ממשלה וזאת למרות אחדות הדיעים שיש לבנט עם שולמית אלוני בעניין ההומוסקסואלים.

מעניין יהיה לראות את עבאס שולח את בני ובנות ישראל לקרב נגד החיזבאללה או חמאס.. עבאס הוא מהממשלה… לקריאת הקרב של הממשלה שחבר בה עבאס לא יענו בוחריו של עבאס..

ADEL IMAM על בטוח יעשה על זה מערכון בטלווזיון.

מחוז חפצה.

באורך נראה אור.

הצעה למחקר האם חד מיניות כתולדה גנטית או פסיכולוגית.

גידול בשוק הזנות ממין זכר- כסימפטום ל…

תראה,

אני טוענת שפירגנו לבנט (BENjaminNETanyahu) מסע יחסי ציבור/מסע בחירות שנתיים כראש ממשלה כדי שהשישה אחוז שהוא קיבל מהבוחרים (לא מכל ישראל) יהפכו לאחר שנתיים אלה למשהו יותר רציני שנבחר לראשות הממשלה באמת ולא על ידי חבריו לקואליציא.

בשנתיים האלה בנט עשה PHOTO ALBUM כבונה "רכורד" אותו הוא יוכל להציג את עצמו בבחירות הבאות כ"רכורד" כאדם שיכול להוביל את המדינה אחרי ביבי, על כל תכונותיו המוצגות לכם. בבחירות הבאות הוא יראה לכם את עצמו עם פוטין עם ביידן עם מנהיגי האמירויות עם סיסי, הוא יראה עצמו בכל מיני מצבים שהוא היה בהם בקדנציא הזאת, כדי להראות ראוי ובוגר להיות מנהיג נבחר באמת.

ומה אני אומרת.

לבנט חסרה עמידה בראש בעת מלחמה, הוא צריך "רכורד" של ראש שתיפקד במלחמה ושהעם נענה לצאת לקרב למלחמות המלך בנט.

משמע,

שאם תהיה מלחמה ולאחריה בחירות , תדעו שזאת מלחמה מהונדסת ואני לא נביאה בגלל שאמרתי שתהיה מלחמה שבנט בראש.

מעט אחרי דברי אלו:

בר לב אישר: מצעד הדגלים יעבור בשער שכם | כאן (kan.org.il)

בחינת ערכיות החיסון נגד הקורונה.

ביקור ב- TLV לאחר חג הפסח- מעודכן חודש שני.

ביקור בעריית חולון.

מאוד מעניין שלא נשמעת תלונה רצינית נגד משרד הבריאות.

העובדה שאין תלונה למשרד הבריאות שכיסה על הדבר מעידה על כך שהעם לא מתיחס לנבחריו ברצינות כמו שאומרים, העם והתקשורת לא מצפה ממשרד הבריאות להיות אחראי לדבר שהוא אמון עליו, למעשה היא העם והתקשורת רואים את משרד הבריאות כגוף שאין לו ערך, לכן אין תלונה נגדו. זה בדיוק כמו שאמרו שנבחרי העם לא מסוגלים לנהל את הפנסיות והדבר היווה הצדקה להפריטן להמבורגר שלא מחתים על ערבות אישית תשובה על ההלוואות שהוא נותן ןלכן תשובה יכול לעשות "תספורת" מתי שיחפוץ בכך.. מראש אתם מתיחסים לנבחרים שלכם כמוגבלים, כרפי שכל.

חכמים מושכים ידיהם מהנהגת העולם מפני שהם יודעים שיש חכמים מהם ורוצים שיתנהג העולם על ידי חכמים גמורים. בתוך כך, קופצים הטיפשים והרשעים ובאים ונוטלים את העולם לידיהם ומנהגים את העולם כפי זדונם וכפי טיפשותם." שמואל יוסף עגנון.

"שטראוס יידעה את משרד הבריאות, ועדיין, ההודעה לציבור והריקול של המוצרים, נעשו רק מספר ימים לאחר מכן, ולא באופן מיידי" גלובס.

גם קציני המודיעין ביום כיפור לא דיווחו על הסכנה ונשפטו על כך.

"ב-1 באפריל 1974 הגישה הוועדה דו"ח ביניים (שפורסם בתקשורת למחרת) שעורר סערה. היא קבעה כי היו בידי אגף המודיעין (אמ"ן) ידיעות מתריעות רבות אודות המלחמה הקרבה, אולם הוא העריך אותן לא נכון עקב שימוש כושל במה שהוועדה קראה לו הקונספציה (כנראה בעקבות עדות זעירא)" וויקיפדיא.

"בעקבות פרסום דו"ח הביניים דוד אלעזר התפטר מתפקידו, זעירא וגונן הודחו משירות פעיל בצה"ל, וגולדה מאיר התפטרה כשבוע לאחר מכן, בעקבות לחץ ציבורי כבד, חרף מסקנות הוועדה שלא מצאו כי היא אחראית למחדל. בממשלה שהוקמה אחר כך, בראשות יצחק רבין, לא שובץ דיין לתפקיד כלשהו" וויקיפדיא.

לימודי תהלים- מזמור תשעה עשר.

 וְאַף אֱלֹהִים, עָלָה בָהֶם,    וַיַּהֲרֹג, בְּמִשְׁמַנֵּיהֶם;

במקרה הזה אתה מוכה ואין לך כל יכולת להלחם בבורא עולם, אדם לא יכול לבנות כלי מלחמה יעילים נגד בורא עולם באם יחפוץ להלחם בבורא עולם, אין לו יכולת לבנות כלי הגנה שיגנו עליו ביום אפו, ביום הזעם.

ביום הזעם אדם הוא כדומם למכות שהוא מקבל מבורא עולם.

ו:
וּבַחוּרֵי יִשְׂרָאֵל    הִכְרִיעַ.

לימודי תהלים- מזמור עשרים.

שטראוס- עלית: סלמונלה.

לימודי תורה על הדרך- נקיונות לפסח.

ביקור ב- TLV לאחר חג הפסח- מעודכן חודש שני.

פרשת לך לך- שפה אחת שאינה שפתו של ישראל.

אני טוענת שהבחור מהמסעדה בדיזינגוף לא שם שלט בכניסה למסעדה שמודיע שהמסעדה לא כשרה עושה זאת מאותה סיבה שתמר זנדברג לא שנתה את שמה לתמר זכי לאחר שנשאה לבן זוגה.

ממחברת הכתיבה- ביקור ב- TLV- העיר הנוצרית הראשונה בישראל.

ביכורי אתרי עת השלום לשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות:

ערכתי את הדוח ממשרד הבריאות ליום- 23.3.2022 לפי הספורות הנוצריות.

אני טוענת שאין חיסון לקורונה ומבחינת הנפש היא בדם, אני מציעה לא להתחסן.

יש שאננות מצד המחוסנים שלא שמים מסכות כי התחסנו לדבר. לתשומת לבכם, המחוסנים מ- מגיל 16 והלאה, אתם לא מחוסנים, שימו מסכה. אנשים שלא מחוסנים מקפידים יותר, המשיכו להקפיד.

בגל הראשון בשנת 2020 לפי הספורות הנוצריות של הקורונה עשיתי דוח יומי. וממוצעים שבועיים. בגל הראשון השיאים היו במאות, בגל הזה ואחרי שנתיים השיאים הם בעשרות אלפים, זאת אומרת שאין כל טיפול מנע בעל ערך לקורונה. הממשלה גם זאת וגם שקדמה לזאת נכשלת. כי סין הצליחה. יש חידוש עכשיו של הקורונה בסין, אין דיווח משמעותי איך סין מטפלת ומצליחה או לא מצליחה בטיפול בגל הזה. אם סין מצליחה, יש משהו לא נכון שהממשלה הזאת עושה. ישראל היא מדינה קטנה. יותר קל לטפל נכון בישראל מבסין.

קורונה- תחלואה כללית לפי גיל.

קורונה- דוח תחלואה חוזרת.

קורונה- הערכת מצב- חודש שנים עשר השני לקוממיות שהפכה לעצמאות.

קורונה- חברות ביטוח- חודש שנים עשר השני בשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

בעלים- חודש שנים עשר השני בשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

 

בימים אלו מלאו כ-עשרים וארבעה חודשים  למגפת הקרונה, בשנים עשר החודשים השניים למגפה מתו יותר או כמעט אותו הדבר משנים עשר החודשים הראשונים. אני כותבת על סמך זכרון, היתה לי שיחה בענין לפני שנים עשר חודשים בערך שכבר התחילו לחשוב שנגמר.. ודיברנו על כחמשת אלפים מתים.. ברור לכל שהטיפול של הממשלה הנוכחית הוא טיפול כושל במגפה, יש סמן ימני לטיפול נכון, אם סין הצליחה, בנט כשל. 

קורנה, מאדים- השוואה. סין ישראל- הבדלה.

הבדל של חסינות גוף האדם מבחינת מיקום האדם.

בחינת הצלחת הסינים.

לפני מלחמת לבנון השנית פרץ קיבל 19 מנדטים יען כי הבטיח לבוחריו 1000 דולאר משכורת מינימום. במקום להיות שר אוצר או שר תעשיא ומסחר פרץ נהיה שר בטחון, מלחמת לבנון השנית נפתחה כמבצע שכר הולם, מישהו בצע את דרישתו זאת של פרץ עם מלחמה זאת שנגמרה בפאדיחה לפרץ.

אי אפשר להתווכח שמלחמה זאת שנתה כיוון..

"מלחמת לבנון השנייה התנהלה בין ישראל לחזבאללה בקיץ 2006 בלבנון ובצפון ישראל. המלחמה נפתחה בשם מבצע שכר הולם שלאחר מכן שונה לשם מבצע שינוי כיוון, אולם לאחר סיומה נקבע שמה למלחמת לבנון השנייה" וויקיפדיא.

אני טוענת שגם לבנון במשחק:

המופע של טרומן – ויקיפדיה (wikipedia.org)

כעת אני חושבת על כך שבעת הזאת שכר המינימום הוא כ- 1600 דולאר.

ואני טוענת שאוטוטו בנט ונוער הגבעות יעלו לבמה בכיכר רבין וישירו עם TLV גפן את שיר לשלום ויחזרו לגבולות  67.

יחורים ותרביות ריקמה- ריבוי זנים משובחים.

עוד סיבוב.

הפסיכומטרי ככלי לסלקציא.

תרביות ריקמה.

יש שתי דרכים להרבות זנים משובחים, של עצי פרי או שיחי פרי.

יחורים ותרביות רקמות.

יחורים- על ידי כריתת ענף מהזן המשובח והשרשתו או על ידי טבילה בסוג אגרטל עם מים  שתילה באדמה לחה  או הלחמתו לגזע עץ כרות או במקום ענף כרות.

הלחמה ברעיוניות ההלחמה יכולה להעשות גם להשתלת אברים כמו רגלים וידים, אפשר לראות סוג של דרך לחשוב איך לעשות זאת עם בניית האשה מצלעו של האדם-

וַיַּפֵּל יְהוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל-הָאָדָם, וַיִּישָׁן; וַיִּקַּח, אַחַת מִצַּלְעֹתָיו, וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר, תַּחְתֶּנָּה.  וַיִּבֶן יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הַצֵּלָע אֲשֶׁר-לָקַח מִן-הָאָדָם, לְאִשָּׁה; וַיְבִאֶהָ, אֶל-הָאָדָם.  וַיֹּאמֶר, הָאָדָם, זֹאת הַפַּעַם עֶצֶם מֵעֲצָמַי, וּבָשָׂר מִבְּשָׂרִי; לְזֹאת יִקָּרֵא אִשָּׁה, כִּי מֵאִישׁ לֻקְחָה-זֹּאת: בראשית.

תרביות ריקמה- באמצעות עלי העץ או השיח. הוצאת האפידרמיס מהעלה ובאמצעות טיפול מיוחד ברמות העלה יוצרים סוג של זרע שניתן לשתול אותו באדמה וממנו צומח עץ או שיח בעל תכונות זהות לזן הרצוי להרבותו.

אני טוענת שיש יכולת באמצעות תאי עור של אדם ליצור זרע כזה, גם מגבר וגם מאשה ולהפרות בביצית (צריך לחשוב אם יש יכולת לא להעזר בביצית ובמקום סוג של טיפול טרמי עם מים (כמו בהשרשה של ענף עם מים) יכול לייצר משהו שדומה לקליטת הזרע עם הביצית ולאחר מכן לשתול אותו ברחם) שלמעשה משולה לאדמה. וכמובן שגם במקרה זה הזרע והנולד ממנו הוא עם תכונות דומות לאיש או האשה שמרקמות עורם נוצר הזרע.

מענין לחשוב על כך מבחינת מינים, מבחינת מין השיח כמו שיש שיחים כמו גראס שהם ממין נקבה ויש גם ממין זכר. ואם כך צריך לחשוב מה קורה מבחינת- והוא גוזי ממעי אימי מבחינת נפח באפו נשמת חיים עם היווצרות האף בעבר.

בשורה התחתונה יצא הנחל לשדות, ועשה הרכבה, אחר כך עשה השבחה, אני טוענת שלא היה טעם לשבח, כי ההרכבה לא היתה נכונה.

מי שיש לו כלב יודע שכשהוא הולך עם כלבו על המדרכה, למרות שאין חול אחרי שהוא מחרבן הוא עושה התנועה עם שתי רגליו הקדמיות כאילו יש חול כד לכסות את צואתו. אפשר לראות את האינסטינקט הזה גם שהכלב ואבא שלו נולדו בעיר, זאת אומרת שהתנועה שלעצמה כדי לזרות חול על הצואה היא תנועה אינסטנקטיבית מולדת. שהכלה חי ביער אחרי שהוא מחרבן הוא בתנועה הזאת הוא מכסה את הצואה כך שאין צורך לאסוף את הצואה, הכלב הוא בהמה נקיה, נקיה במקומו. הכלב לא אשם אך אפשר להבין שתכונותיו של הכלב מותאמות לסביבה לה הוא מתאים.  אז אפשר ללמוד שצריך ללכת לטייל עם כלבים במקומות שיש בהם חול, שם הכי טוב לו. הדבר לא משנה אם אתה אוסף את הצואה או לא, המקום הכי טוב לטייל עם הכלב, זה מקום שיש בו חול.

הצעה למחקר האם חד מיניות כתולדה גנטית או פסיכולוגית.

יכולת להובלת מהלכים משמעותיים באזור.

מושל חוטא ככלי להשחית את העם בחטאיו.

אזרחות כפולה – שבועת נאמנות כפולה.

הודעה חשובה לחוסכים לימי זקנה:

בעת הזאת המשקיעים והחבר'ה מהבורסה צריכים לחשוב על יציבות חברות הביטוח לנוכח תשלומים לביטוח חיים בעקבות תמותה המונית בעולם. הם יצטרכו להפריש יותר ליורשי המתים שעשו ביטוח חיים לנוכח שליטת חברות הביטוח על המחזור הבורסאי, אני מציעה למשקיעים לצאת מהבורסה ויפה שעה אחת קודם. חוסכים לפנסיא, יש לכם היתר על פי חוק לשנות את המרכיב הבורסאי בכספים שלכם שמושקעים על ידי חברות אלה בבורסה "לאפיק השקעה סולידי".  יש מצב שמישהו יקריב את הכסף שלכם לפני הנפילה הגדולה. המשקיעים המקצועים יודעי דבר נוטים יותר לנדל"ן  ומשכך אנו רואים עליות מחירים גם בעת הזאת.  הפנסיות שלכם הם סוג של גיבוי למשקיעים המקצועים  לצאת בערכים גבוהים.

לפני ש….- זילות שואה – חלק שלישי.

וראה, אם דרך עוצב בי, ונחני בדרך עולם- תהלים.

אמריקה בשחור לבן.

"השקעה באפיקים סולידים"

אני אומר לך זאת כך מר אוחנה:

וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם: ויקרא.

מה יקרה ביום שהמורה של הבן שלך תלמד את החוק בכיתה.

אין הבן שלך ירגיש ליד כל הילדים שיודעים שאבא שלו הומו.

ומה יקרה אחרי שחבריו של בנך ילמדו שבורא עולם ציווה להרוג את אבא שלו. האם הבן שלך יכול לשיר והקדוש ברוך הוא מצילנו מידם עם כל התלמידים בכיתה.

איך הילדים יתיחסו לבן שלך אחרי שהם ילמדו שאבא שלו הוא תועבה.

אם הבן שלך יכעס עליך על שגידלת אותו במקום הלא הנכון לו ובזהות שקרית, הוא יכעס עליך ובצדק. אדם שנכרתה נפשו מעמיה לא מוליד יהודים. אתה בונה את משבר הזהות של הבן שלך.

המח הוא לא רק כרטיס זכרון, הוא בא עם תוכנת הפעלה.

זה יולד שם.

כמו מן מן השמים.

סוכר יא סוכר..

במונחים מקומיים כולנו יודעים להסביר  אייך עוני גורם לפשיעה.

אדם עני, אין לו כסף צריך להאכיל את עצמו וילדיו- יגנוב.

אדם שלא יכול להתפרנס כראוי מעבודה חוקית, יקים ארגון פשע.

יש אוכלוסיה שהמדינה כפתה עליהם עיסוק  שמשמעותו עוני וזאת ע"י הסללה וקביעת שכר מינימום נמוך-

שמשמעותו עוני.

אותו דבר מבחינה גלובלית. עולמית.

"כך נראה אי שוויון // 80 אנשים בעולם עשירים יותר מ-3.5 מיליארד אחרים

דו"ח אוקספם: בשנה הבאה יחזיק המאיון העליון יותר ממחצית מהעושר העולמי" דה מרקר. היום.

http://www.themarker.com/wallstreet/1.2542799

מצ"ב כנ"ל מביא להקמת תאי טרור עולמיים.

כמו תאי  פשיעה מקומיים.

 

אבוטבול לא היה פושע במרוקו.

ברור שהפורץ לא פחות חכם מיצרן המנעולים.ברור שאם הפורץ  היה ממציא מנעול, יש התכנות הגיונית שהמנעול היה יותר טוב לבטחון הבטחון כמו שאומרים.לפני ארבעים שנה הפורץ הזה שידע לנטרל אזעקות וידע לנטרל מצלמות וגם להרדים כלבי שמירה. כמו בסרט מתחת לאף. כמה שהפורץ הזה הוצג כדמות נלעגת לא חכמה ונחותה, ברור לכל שהפורץ הזה היה גאון הייטק לתקופתו על בסיס החשיבה שאני מציעה בראשית כתובה זאת.וחלו השנים וגם הבן גדל להיות פורץ וגם נוספו עוד עניים חדשים שנהיו פורצים בעת הזאת.בעת הזאת הגנב הזה הוא האקר. ברור לכולנו שהההאקר הבן של הבחור מהסרט מתחת לאף, לא פחות חכם מאנשי התוכנה שבנו את ההגנה של מחשבי הפנטגון.נחשוב למה הוא נמצא פה וההוא נמצא שם. למה ההוא הגיע ל- 8200 והוא לא.

מעמדים לתאורה סולארית ביתית.

עשויים ממייכל הזכוכית של נרות הנשמה, מילאתי בצדפים , אבנים, קיטניות.. אורז.. פול.. עדשים.. הסגירה עם שעווה שהומסה והוקשתה שוב.

יכול להיות טוב למסעדות  שככה ביום המנורות נטענות על השולחן כחפץ נוי ובלילה מאירות לסועדים בכל שולחן וגם למרפסת בבית בקיץ או בימי חורף שמשיים…

.

פוליסת ביטוח חדשה ותקדים משפטי.

לילדה מתרומת זרע יש אב, היא לא יתומה.

אשה שבחרה להוליד דרך תרומת זרע פטרה את האב מחובות לילד או לילדה.

ושוב הילדים האלה הם אינם יתומים הם ילדים שנולדו מתרומת זרע מאם שהתחייבה לא לתבוע את האב לקיים את חובתו לילדיו כחלק מתנאי התרומה.

וזה הסכם בין מבוגרים שנחתם מראש, תוך שהאם מראש מוותרת לתורם.

אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת אֱלֹהִים בִּמְעוֹן קָדְשׁוֹ: תהלים.

(אלמנות לא אלמנים).

האמהות  של הילדים מתרומת זרע לא אלמנות  ומשכך הילדים לא יתומים.

לא יתכן שעם ישראל מכספי ביטוח לאומי וגם חברות הביטוח יקיימו את חובת האב לאחר שהאם ויתרה לו.

הילדה הזאת מקבלת לאחר מות אמה כמו כל ילד שאיבד את אימו ויש לו אב. וזה הנכון.

לנוכח ריבוי אמהות שמביאות ילדים בדרך זאת, על חברות הביטוח ,גם ביטוח לאומי, לדרוש מאמהות אלה פרמיא כפולה למקרה ו..

וזאת חברות הביטוח יכולות לעשות פוליסת ביטוח חדשה לאמהות אלה.

תגיד לזהבית כהן שהיא יכולה לדפוק בוחטות מפוליסה כזאת.

אני טוענת שהילדה יכולה לדרוש פתיחת תיק תרומה ולחשוף את התורם, לחשוף את אביה , יען כי היא לא אשמה בדרך שבחרו אביה ואמה להביאה לעולם והיא להבדיל מאמה לא התחייבה לאביה לא לתבוע אותו בעבור חובתו לה. האב חייב לילד לא לאם, האם לא יכולה לתבוע את האב מתוקף התחייבותה. לעומתה הבת הבגירה יכולה לתבוע גם רטרואקטיבית.

בלי כל קשר למקרה זה,

אני טוענת שכל ילד או ילדה מתרומת זרע יכולים לתבוע פתיחת תיק תורם הזרע מסיבה זאת.

דוח קורונה אלטרנטיבי- הבנת הנקרא והלאה גם למעשה.

דיור/נדל"ן.

פוליסת ביטוח חדשה ותקדים משפטי.

כמו PIJAMA..

אבטלה\אטום\סיאנס פיקשן\עולם טוב יותר.

למשל השקענו בכור האטומי, אני יכולה להבין את החשיבה שמאחורי ההחלטה להשקיע בכור האטומי, אבל אני לא יכולה להתעלם מהעובדה שהיא יצרה רצון אצל אויבנו להשיג לעצמם כור אטומי. משמע, אנחנו יצרנו רצון אצל אויבנו להשיג נשק שיכול להשמידיינו.
אז אם מדינת ישראל יצרה את האופציה לאטום במזרח התיכון , משמע שמדינת ישראל נלחמת בעצמה.

ברמת המודעות העמוקה, כשמדינת ישראל תלחם באיראן בגלל שישראל לא יכולה לסבול שלאיראן יש כור אטומי, היא תלחם במה שהיא יצרה,

היא תלחם בעצמה, איך שלא תסתכל על זה, איך שלא תהפוך בדבר, בשורה התחתונה זה המצב, וזה מבאס.

בחשיבה גלובלית כשאנחנו מדברים על שלום ועל מחר טוב יותר אנחנו מדברים על עניין של הרוח. המדע מתמקד בענייני הרוח והחומר בצורה לא מאוזנת, המדע נותן מישקל רב יותר לענייני החומר. המדברים בשפת התורה היהודית יאמרו לך שאין איזון בין רוח לחומר.

.

ברור לכולנו, שככה זה גם בסוריא, גם בירדן, גם במצרים, גם בלבנון, גם בפלסטין, גם בפרס.

ברור לכולנו שכמו בישראל, צוות בית החולים לא יוכלו לטפל נכונה בפצועי מלחמה ובחולי הקורונה בעת ובעונה אחת.
לכן, יש להגיע להבנה דרך האו"ם  שבעת הזאת ועד שתגמר הקורונה, יש להכריז על השבתת המלחמות באזור כדי שהמנהיגים והעוסקים במלאכת הרפואה יוכלו לטפל במגפה כמו שצריך.
מדברים עכשיו על ירידה בקורונה להזכירכם הקורונה הגיעה לישראל דרך תייר אחד חולה. הבעיה היא החורף, בחורף האדם יותר רגיש לחיידקי שפעת מכל המינים, יחסית לגל הקודם מגיעים לחורף בנקודה גבוהה, בשיא הגל הראשון ממוצע החולים ביום היה כ- 500 חולים. לך תדע איזה זן חדש יתפתח בחורף הבא.

 

כתובת יום כיפור בשנת שבעים ושלוש לקוממיות שהפכה לעצמאות.

המצווה ביום כיפור היא לענות את הנפש, לא כתוב שצריך לצום ביום כיפור.אני טוענת שהמשל הנכון לענות בצום את הנפש, הוא שיש לצום ממזגן ומאוורר מתוך המקום שיש עניים שאין להם מזגן, אותם קבוצת עניים שמהם גם ניצולי שואה מתים מקור בלילה.

לענות את הנפש במקום הזה שאתה כמנהיג בישראל, כרועה בישראל, מבין על בשרך את סבלות העני ביום כיפור.

דויד בן ישי שהיה מלך בירושלים, כתב בשיריו המאוגדים בתהלים למען העני כמבין את סבלות העני גם כי הוא היה במקום הזה.

בנו, שלמה, לא היה במקום הזה, אך זאת היתה בקשתו בתחילה: 

וְנָתַתָּ לְעַבְדְּךָ לֵב שֹׁמֵעַ לִשְׁפֹּט אֶת עַמְּךָ לְהָבִין בֵּין טוֹב לְרָע כִּי מִי יוּכַל לִשְׁפֹּט אֶת עַמְּךָ הַכָּבֵד הַזֶּה: וַיִּיטַב הַדָּבָר בְּעֵינֵי אֲדֹנָי כִּי שָׁאַל שְׁלֹמֹה אֶת הַדָּבָר הַזֶּה: מלכים.

אמר לי פעם בחור מוסלמי (מזרע ישמעאל/אברהם) מכפר קאסם שהם צמים ברמאדן גם כדי להרגיש את סבלות העני.

דִּרְשׁוּ יְהוָה וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:  זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:  זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:  הוּא יְהוָה אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:  זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר: תהלים.

.

יתנו יקבלו- לא יתנו לא יקבלו.

אמרתי

ללפיד ואני אומרת גם לגנץ-

בני שמונה עשרה ומעלה ולפני גיוס לצבא צריכים לאמר לביבי ולממשיכיו-

לא תתנו לא תקבלו.

משמע לילדי משפחות ששני ההורים עובדים והשכר של שני ההורים נמוך משנים עשר אלף שקל או ילדי עיירות שרחוקות ממרכז הארץ שרק הורה אחד עובד ומשתכר פחות מעשר אלף – יהיה פטור משרות צבאי.

אם תתגיסו לצבא קרבי אתם תעבדו לפחות בין 15-20 שעות ביום ולינה בשטח.

אם באזרחות תעבוד עבודה בתנאים כאלה תוכל להרוויח הרבה מאוד כסף ו-

בסוף השרות יש לך דירה.

ואם חברה שלך תעשה כמוך ולא תתגייס אז שתתחתנו יהיה לך דירה גדולה יותר ..

 

.

 

הפרדת דת מעסקים.

אני טוענת שיש לעשות הפרדת דת ולאום מעסקים גלובלים שראשיהם מזוהים  כיהודים. כולל עסקיו של הבן של סטן פישר. כולל עסקיו של צוקרברג כולל עסקיו של עידן עופר.

מבחינתי עידן עופר למרות ששולט בים המלח הוא איש עסקים זר נוכח מגוריו . בדיוק כמו INTEL.

עסקיו של עידן לא יכולים להקרא- החברה לישראל.

בעניין איראן ואוניותיו של עידן עופר , עידן עופר הוא בן של אציל בריטי בעל תואר סיר שקנה תואר זה באמצעות תרומה של עשרים מליון לירות סטרלינג למוזאון הימי של UNITED KINGDOM. ומתגורר בלונדון. אין עניין לישראל בדבר. שאליזבת' ועמה ילחמו למען האצולה שלהם. האם אילנה דיין תעלה  עובדה זאת בתוכניתה עובדה. התקרית הימית היא תקרית איראנית אנגלית.

.

.

.

.

ב- 2011 לפי הספורות הנוצריות היתה המחאה הגדולה לדרישת צדק כלכלי חברתי. מעט אחרי שהחלה, נכנס אליה יאיר לפיד עם הדרישה לשיוויון בנטל ואמנון לוי הסעיר את הארץ עם תוכניתו השד העדתי. כך שאין לטעון שהשיח שאני מנהלת עם הקורות בארץ ישראל בעת הזאת- אינו מתאים לעת הזאת. מתוך המקום הזה תקראו את דברי. ותלכו לראות את הסרט סימה ועקנין מכשפה במיוחד בקטע של הראיונות עם נציגי עדות העם בתוכנית הרדיו של סימה. “שמע ישראל, מה אנחנו נוצרים” מהתוכנית אחד העם אחד. וכן, סבתא חיה מתה. בתרגום לערבית: GEDA AYSHA MATET.

.

.

ברור לכל שאם המדינה היא ככל הגויים , אז ברור שאינה יכולה להיות אור לגויים. אין הבדלה בין ישראל לעמים כולם, על משל חושך ואור, אם אין הבדלה אז ישראל לא יכולה להאיר על מה שאינו נבדל ממנה.. ככל הגוים.

ברור לכל שבנט לא נבחר על ידי עם ישראל לראשות הממשלה, זאת בדיחה שאדם שקיבל כ- 6 אחוז מקולות הבוחרים יתפקד כראש ממשלה. בנט הוא לא ראש ממשלה נבחר. זאת ממשלת בובות שיד נעלמה מתעקשת לשים את בנט כעתוד במקום הנהגה בכיר למרות שהעם לא בחר בו. כ- 94 אחוז מהבוחרים לא בחרו בו. זאת ממשלת תלאים. במוסרות השידור הוא שידור שקר, מיחסים לבנט השפעה בישראל מישהו מקיים את התודעה שלכם שבחרתם בבנט לראשות הממשל כ- 94 אחוז מישראל אמרו לבנט לא, זאת בדיחה שקוראים לממשלה הזאת ממשלת בנט, אני אומרת לכם ולמי שבחר בו לבן אדם מהמאה משפיעים ביותר- המלך עירום, המלך ערמומי, עם ישראל לא בחר במלך בנט. הכח שניתן לבנט לא ניתן לו מעם ישראל, המלך בנט עירום. זאת ממשלת שקר

.the king bennet is naked 94% did not choose him.

ל-41.”WIKIPEDIA.

עבאס קיבל 4 מנדטים ובנט 7, במספרים האלה מבחינת נבחרי עם, אין כמעט הבדל בין ההשפעה של עבאס להשפעה של בנט בישראל.

ומה אני מציעה,

לחוקק חוק שהקואליציא יכולה להיות מורכבת מ 1-3 מפלגות, כדי שהממשלה תהיה באמת נבחרת עם. בנט לא מנהיג בישראל, מישהו אונס לשים אותו במקום הזה כבונה אותו כעתוד מטעמו. 

“בממשלות העשרים ואחת והעשרים ושתיים שכיהנו בתקופת הכנסת האחת עשרה, התקיימה לראשונה רוטציה בתפקיד ראש הממשלה: בין שמעון פרס ויצחק שמיר.

לפני הבחירות לכנסת האחת עשרה בשנת 1984 נראה היה כי “המערך” (גוש פרלמנטרי של מפלגת העבודה ומפ”ם) יזכה ברוב מוחץ. אולם, התוצאות היוו הפתעה, ולא נחזו באף תחזית קודמת. המערך ירד מ-47 מנדטים בכנסת העשירית ל-44 מנדטים. ואילו הליכוד בראשותו של יצחק שמיר הצליח לצמצם את הירידה הצפויה שלו בבחירות והוא ירד מ-48 מנדטים

.

לכבוד חג העצים:

סחלב בשני צבעים. סחלב "קלאסי" ועליו סחלב עם שוקולד.

הסחלב על בסיס חלב שקדים ושמנת וקוקוס מגורד.

על השוקולד- שקדים, קשיו, אגוזי מלך, אגוז ברזילאי, פיסטוק- טחונים.

.

שיהיה ברור- חברת ELAL בבעלות בורוביץ’ אינה חברת הטיסה הלאומית של ישראל.

*מכאן חדשות.

יש לחוקק חוק שיאסור את הפרסומת שעושים השרים לחברות מסחריות.

 

אני טוענת שהשיטה העסקית הנהוגה אצל הטייקונים משולה למשכב של אישים השוכבים את זכר משכבי אשה, שהמלחמות הן הווזלין/הסחת הדעת כדי להגיע לחדירה מלאה/ אישור המתווה.

 

הגנה עצמית.

כל אשה שלמדה קורס להגנה עצמית למדה שכדי להכניע זכר תוקף אשה צריכה להכות במבושיו.

אשה עשירה עתירת הון, משולה לזכר שתוקף אשה כשהיא תוקפת גבר עני.

כך שבמקרה זה גם העני כדי להגן על עצמו מפני כח חזק ממנו , יאלץ לתקוף אשה במבושיה.

.

.

..

.

די מעניין שבצריכת זנות אין הבדל ביין סטרייטים להומואים. שוק הזנות הוא שוק זכרי שנוטה לצרוך זנות אפילו שהוא הומו דודו.

משמע-

BOYS WILL BE BOYS

.